TÄMÄ TUOTEHAN ON AIVAN PASKA!
Olen ostamassa uutta imuria ja poika toi näytille Dyson varsi-imurin.
Eihän sillä voi imuroida kuin yhteen suuntaan,koska suulake liikkuu epämääräisesti sinne tänne.Yritä kohdistaa johonkin tiettyyn paikkaan,niin eipä toimi.
Ja mitkä suulakkeet,tehty vissiin plyysistä,jotka keräävät pölyt suulakkeeseen ja kun yrität mattoa imuroida edestakaisin,niin kaikki pöly jää mattoon kiinni!
Suulake jättää pölyt kankaaseen.
Ja lataus,voi hyvät hyssykät.Aika kauan pitää ladata,että saa kolmion siivottua,eikä siltikään kestä. Siivoa 2 huonetta aamulla ja loput illalla, kun on latautunut uudelleen.
Juu,kiitos ei,mulle ei Dysonia tule.
DYSON VARSI-IMURI
Anonyymi-ap
0
275
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1762119
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,851529Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821434Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta141224Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita401076Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!2101023- 42938
- 97885
- 85835
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49795