X-Files sarjassa ekassa osassa näin kävi tytölle, ja sitten Taken sarjassa pikkupojalle sekä äidille.
Plus vielä Signs leffassa. (Sille pienelle pojalle?)
Mietin vain, että mistä tämä johtuu?
Plus vielä Signs leffassa. (Sille pienelle pojalle?)
Mietin vain, että mistä tämä johtuu?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Luepa muutama UFOsieppaus tarina niin tiedät, mistä verenvuoto nenästä voi johtua. Mielikuvitustahan ne tarinat pääosin ovat, mutta kannattaa niihin silti tutustua jos ufot yleensä kiinnostaa.
Ainakin implanttijuttuihin liittyvät,niitä kun on tukittu neniinkin.
Kaverille tehdään aina aluksessa jotain. Kait sille laitetaan nenän kautta joku joke kiinni kehoon joka puhdistaa sen verta ja kehoa tai jotain vastaavaa. Kun tämä tapahtuu joka kerta kun se on siepattu. Ei kait sille joka kertaa laiteta uutta implanttia nenään?
Vertä nenästä ja korvien kipu on usein myös humiina, korvista vuoto verta, jne...Johtuu voimakasta energiasta joka lähtee humanoidista. Meikäläinen kutsuu siitä auraksi, viellä täälä hetkiilla ehkä tulevaisuudessa selviä mistä saa voivakaan energiän lähte.
Veren paine taudin ensioire on veren vuoto nenästä ja korvat voivat mennä lukkoon alkaen humista. käy lääkärissä tarkistuttamassa veren paineesi