Kun on niinkin paljon työttömyyttä niin eikö kaupungin kannata nostaa vuokratonttienkin vuokria? Ja onko enää älykästä rakentaa vuokratontille omakotitaloa? Vain nouseeko myös kiinteistö vero? Mitä talolliset sanovat?
Vastaukset 8
- Anonyymi
Ei mitään asuntoa vuokratontilla.
- Anonyymi00008
Ei mitään asuntoa vuokratontilla.
- Anonyymi00009
- Anonyymi
kannattiko tällä taas aktivoida palstaa ?
- Anonyymi
Miksei?
- Anonyymi00007
Kyllä
- Anonyymi
Ei todellakaan
- Anonyymi00010
Kylläpä
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän48950Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll15828Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl497779- 46707
- 42644
- 36586
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30586Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE169536Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37530- 44480