72cc moottori

Voisko joku auttaa mikä on vikana. Kone on siis 72cc nelitahti kiinarossi kone, saa kipinää ja bensaa venttiilit säädetty ja yläkerta avattu ja katottu läpi kaikki kunnossa. Mutta ei käynnistty millään voiko olla liian iso kaasari mulla on 26mikuni siinä
1363
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaasari on todella iso tuohon koneeseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Voisko joku auttaa mikä on vikana. Kone on siis 72cc nelitahti kiinarossi kone, saa kipinää ja bensaa venttiilit säädetty ja yläkerta avattu ja katottu läpi kaikki kunnossa. Mutta ei käynnistty millään voiko olla liian iso kaasari mulla on 26mikuni siinä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu