Laattapisteen Murano-hana.

Meillä on edessä vessan remontti ja haluaisin hanaksi Laattapisteen Murano-hanan, eli se lasinen, josta vesi valuu kuin putouksesta.
Onko kukaan laittanut? Paljonko maksoi?
Onko hyvä?

Ainakin se on kaunis.

Ollaan pk-seudulla.
11052
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minäkin olen miettinyt tuon hanan laittamista wc:n hanaksi. Sehän on kaunis yms mutta kuinka on sen käytännöllisyys? Kuinka paljon lasiin jää kalkkisaostumaa vedestä yms?
Jos laitoitte hanan ja teillä on nyt käyttökokemusta niin voisitko ystävällisesti vastata millainen se on tosiaankin arkikäytännössä?
Kiitos etukäteen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kenelläkään? kirjoitti:

Meillä on edessä vessan remontti ja haluaisin hanaksi Laattapisteen Murano-hanan, eli se lasinen, josta vesi valuu kuin putouksesta.
Onko kukaan laittanut? Paljonko maksoi?
Onko hyvä?

Ainakin se on kaunis.

Ollaan pk-seudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu