Selkäkipuun hyvä ostos

Anonyymi-ap

ostin tällaisen tyynyn ja sanon että kylläpäs helpotti selkäkipu jo viikon käyttämisen jälkeen. Suosittelen on rahansa arvoinen
tässä ostolinkki halukkaille

https://is.gd/hPxpPq
ps linkki näyttää hämärältä mutta voin luvata että ei ole mikää scämmi

13

539

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itsellä on sama kyllä muuten toimi

      • Anonyymi

        Onko tuo linkki jokinlainen huijaus??


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko tuo linkki jokinlainen huijaus??

        odota voin tarkistaa sen


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        odota voin tarkistaa sen

        ei ole
        linkki on ihan todellinen


    • Anonyymi

      Minäkin ostin sen mutta se helpotti minua eniten nukkumiseen kun vissii veri kulkee paremmin ku nukkuu tolla

    • Anonyymi

      aloin itse epäilemään tätä että onko jonkin sortin huijaus niin tutkimuksen jälkeen vaikutti siltä että totta koko juttu. + löysin tälläisen kommentin "Hyvästi stressi ja ahdistus!"

      "Olin kamppaillut työperäisten ongelmien kanssa ja minulla oli vaikeuksia nukkua öisin vilkkaiden ajatusteni vuoksi. Tutkin asiaa ja sain selville akupainantamattojen ja tyynyjen hyödyistä stressin lievittämisessä.

      Ostin setin verkosta ja odotin innolla sen saapumista. Vain viikon jälkeen huomasin merkittävän parannuksen stressitasossani. Pystyin nukkumaan paremmin öisin, ja päivisin tunsin oloni rennommaksi ja keskittyneemmäksi. Tämä akupainantamatto- ja tyynysetti tuli oleelliseksi osaksi päivittäistä rutiiniani.

      Suosittelen sitä kaikille ystävilleni, jotka kamppailevat stressin ja ahdistuksen kanssa. Ja ne, jotka kokeilivat sitä, pystyivät saamaan elämänsä hallintaan ja tunsivat olonsa myös tasapainoisemmaksi ja keskitetymmäksi!"

    • Anonyymi

      Tuotearvostelu: Pain Relief - Akupainantamatto ja -tyynysetti
      Arvosana: ⭐⭐⭐⭐⭐

      Kivunlievitys

      Tämä setti auttaa kivunlievityksessä stimuloimalla kehon akupisteitä. Matto ja tyyny on päällystetty sadoilla pienillä, myrkyttömillä muovipiikeillä, jotka simuloivat akupisteitä. Kun näihin pisteisiin kohdistuu painetta, se vapauttaa jännitystä ja edistää energian virtausta kehossa. Tämä auttaa vähentämään kipua ja jännitystä lihaksissa ja nivelissä.

      Rentoutuminen

      Kehon akupisteiden stimulointi lisää endorfiinien tuotantoa, jotka ovat luonnollisia mielialan kohottajia. Tämä edistää rentoutumista ja vähentää stressiä. Akupainantamaton ja -tyynysetin säännöllinen käyttö voi auttaa parantamaan yleistä hyvinvointia ja hallitsemaan stressitasoja.

      Yhteenveto

      Olin kamppaillut työperäisten ongelmien kanssa ja minulla oli vaikeuksia nukkua öisin vilkkaiden ajatusteni vuoksi. Tutkin asiaa ja sain selville akupainantamattojen ja tyynyjen hyödyistä stressin lievittämisessä. Ostin setin verkosta ja odotin innolla sen saapumista. Vain viikon jälkeen huomasin merkittävän parannuksen stressitasossani. Pystyin nukkumaan paremmin öisin, ja päivisin tunsin oloni rennommaksi ja keskittyneemmäksi. Tämä akupainantamatto- ja tyynysetti tuli oleelliseksi osaksi päivittäistä rutiiniani.

      Suosittelen sitä kaikille ystävilleni, jotka kamppailevat stressin ja ahdistuksen kanssa. Ja ne, jotka kokeilivat sitä, pystyivät saamaan elämänsä hallintaan ja tunsivat olonsa myös tasapainoisemmaksi ja keskitetymmäksi!

    • Anonyymi

      Suosittelen

    • Anonyymi

      En ostanut itse selkäkipuun mutta on todella hyvä meditoida tyynyn päällä

      suosittelen

    • Anonyymi

      Mulla ei sinänsä ole ihmetyynyä. Mut yks vanaha pappa opetti mulle jo 1960-luvulla miten saat selkääsi kipujenlievitystä ilmaseks kotonasi.
      Menet lämpimälle alustalle latillesi.
      - 1. Vedä olkapäitäsi leukaasi päin. Näin tunnet missä kohtaa tunnet kipua. Laseta kehoais venyttämällä jalkojasi kantapäiden suuntaan.
      - Toista näitä yksinkertaisia liikkeitä niin kauan kuin kuin kipu tuntuu.
      Tämä fysikaalinen hoito on lähelläsi vuoden tai kellonajoista riippumati.
      Minun lannerangassaan on nähtävissä rtg- kuvassa selvä kulumavika. Se uusii aina lähes joka viikko.
      . Ja lopeta se tramppaamises fysiologien vastaanotoilla.
      *ikäkamu

    • Anonyymi

      jos nuo olivat totta tekisin sitä

    • Anonyymi

      Hyvä neuvo selkäkipuiselle naiselle tai miehelle.
      No. Etsi jostain kautta vaikka Etolasta sellainen vajaan metrin pituinen kiinteä muovipötkö.
      Sen halkaisija on noin teevadin luokkaa. Päällä muovikelmu. Laita se lattialle ja laskeudu sen päälle selällesi. Tossut sillassa alat liikuttamaan, soutamaan rullan päällä.

      Selkäsi kestää tuon, opit nauttimaan ilmaisesta selän t e h o h i e r o n n a s t a.
      Hokasin tuon kikan yli 10v. sitten. Rulla maksaa nykyään ehkä 20 euroo.
      Rtg-kuvissa näkyy paha nikaman murtuma. Ikää sillä on vuosikymmeniä. Silti selkäni kestää tuon, alkuun pahan rääkin.
      Fys.terapeutit kielsivät minulta omaehtoiset selänparannuskeinot, mutta vapautusta kivuista tuo muovirulla oikeasti tietää.
      baba 80 plus

    • Anonyymi

      Ostin tuon Anttilasta muutama vuosi sitten, maksoi alle 20 Euroa.
      Matto on hyvä jlkojen alla työpisteessä seisoessani ( vähän aikaa) ja myös sängyssa lakanan alla.
      Käytänkerrlaan noin 10-20 min. Hyvää tekee!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi teki aloitteen?

      😃 häh
      Ikävä
      109
      4256
    2. Onko kaivattusi ulkoisesti

      paremman vai huonomman näköinen kuin exäsi? 🪤
      Ikävä
      78
      3476
    3. Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?

      Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?
      Ikävä
      80
      3302
    4. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      24
      3219
    5. Just alkoi ottamaan päähän

      Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk
      Ikävä
      22
      3182
    6. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      72
      2906
    7. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      45
      2780
    8. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      62
      2744
    9. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      85
      2549
    10. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      33
      2394
    Aihe