Edellinen isku Israeliin ei tuottanut mitään. Israelin ilmapuolustus on niin vahva.
Vastaukset 21
- Anonyymi
F-22 Raptorit matkalla lähi-itään tehdäänkö Iranista kohta selvää?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Linkki unohtui https://youtu.be/MzPFcYTNlLg
Kommenteissakin taidettiin mainita: this is serious business.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Linkki unohtui https://youtu.be/MzPFcYTNlLg
Iran saattaa tulla toisiin ajatuksiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Iran saattaa tulla toisiin ajatuksiin.
Ennakkoa tulevasta https://youtube.com/shorts/k-il7_jZOc4
- Anonyymi
Iranin ei olisi niin äänekkäästi kannattanut vannoa kostoa. Nyt kun sen tekivät, heidän pitää tehdä jotain riittävän näyttävää. Ja sen kun tekevät, Israel ja USA iskee tuhatkertaisesti takaisin. Iran ei ehkä selviä siitä iskusta.
- Anonyymi
Ei kannattaisi Iranin iskeä Israeliin,saa kaksin verroin takaisin.
- Anonyymi
Israili tuhoaa tulevaisuudessa irakin 10 000 € raketit 2 € säteellä. Iran menee konkurssiin.
- Anonyymi
Iranin iskua ei ole tainnut vielä tulla?
- Anonyymi
Ei vieläkään?
- Anonyymi
F-22 näyttää mallia
https://youtu.be/R-XBbEJlZ1k
Kannattaa olla USAn puolella. - Anonyymi
Menikö Iranin papistolla paskat housuun ? Eivät uskalla hyökätä toista kertaa.
- Anonyymi
venäjän pitää myydä s 400 iraniin eiköhän jenkki koneet putoa
- Anonyymi
Hehe!
- Anonyymi
Iranin johtajilla meni pupu pöksyyn .
- Anonyymi
Iranin johtajilla on bunkkereissaan tylsää. Tai sitten ei, olihan Hezbollahin johtajatkin bunkkerissa.... Niin vaan Israelin bunkkeripommi ylsi ja tuhosi.
- Anonyymi
Piers Morgan kysyy missä on Iran.
Kommenteisss vastataan "I RAN".
https://youtu.be/eHfVzzMArdg - Anonyymi
Iran häpäisi itsensä jälleen.
- Anonyymi
Kotimaa tässä nolaa itsensä kun ostettiin Taavetin linko ritsalinja IT systeemi ja sit kystaan omiin muroihin niiden huoltovarmuudessa höperehtimällä yk puolueellisen masilmanjärjestön älyttömiä päätöslauselkia. Yk on Israel vastainen pulju ja samoin amnesty jne. YKssa on jokin musta kivibrukoushuoneessa. Niinpä kertovat. Natsi Waldheim oli Yk pääsihteeri. Buahh!
- Anonyymi
Rättipäät ei osaa ratkaista asioita muuten kuin sotimalla.
Minkään länsimaan ei tule puuttua heidän keskinäisiin ongelmiin millään tavalla.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791309
- 821182
- 96967
- 48813
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40713Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83589Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä29516Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111510Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44468Tunnetta ja sinua on vaikea kuvailla
Paremmin se varmaan aukeaa muulla tavalla. Olen merellä, jossa kovin usein puhkeaa rajuilma ja huomaan taistelevani hu33455