mitäs

tarkottaa,kun skannasin e-scanilla,,,muut näytti nollaa..


Sat Jun 18 23:08:45 2005 =>>>> Total Number of Errors: 4
2199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

normaalia. Joitain tiedostoja Escan ei pysty scannaamaan ja ne ovat useimmiten laillisia. Itsellä mm. spybotin karanteeni.

Katso mitä ne error-kohteet on.

Äänestä
  • olevan,,,kiva kun joku tönäsee kun itse ei oikein osaa mitään oma-alotteisesti, mutta tälleen kun saa vihjeet niin jo alkaa tapahtua. Kiitti vaan!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


toi... kirjoitti:

tarkottaa,kun skannasin e-scanilla,,,muut näytti nollaa..


Sat Jun 18 23:08:45 2005 =>>>> Total Number of Errors: 4

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu