Kyllä huomaa mitä Lappeenrannassa harrastetaan eniten, keskustelupalstankin yleisin aihe on baarit! Onko täällä baarien ulkopuolista elämää?
Aina vaan baari
Amalia
61258
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Tätä ihmettelen kyllä itsekkin,ei osata muuten viettää vapaa-aikaa kuin hillua baareissa,mahdollisuuksia on vaikka muille jakaa.
Kannattaisikohan perustaa oma alaryhmä noille baarikeskusteluille...
Jos baarikeskustelut närästävät, älkää a)lukeko niitä ja b)täyttäkää palsta muilla viesteillä.
Jotenkin turha keskustelunaihe valittaa jostain toisesta aiheesta. Tämä on keskustelupalsta, avoin kaikille aiheille. Hupaisaa on, että aina silloin tällöin joku tulee urputtamaan jostain aiheesta, "miksi siitä/tästä/tuosta pitää kirjoittaa?".
Aihe on vapaa.
Baarikärpäsille oma palsta, jossa voi vertailla kokemuksia baarimaailman ihmeellisyyksistä, kun niitä tuntuu riittävän.
Miksei, eipähän tarvitsisi ainakaan kärsiä tiukkapipoista jotka eivät osaa jättää lukematta "niin kovin ärsyttäviä baariviestejä".
Lappeenranta sattuu olemaan vaan sellane aavekaupunki että täällä voi joko kuihtua hengiltä dokata paskoissa baareissa tai nukkua ja haaveilla paremmasta.