Tyttöystävän pikkusiskoa

Anonyymi-ap

Aloin talvella seurustella yhden kurssikaverini kanssa. Kesän alkajaisiksi kävimme hänen kotonaan tutustumassa hänen perheeseensä eli isään, äitiin ja lukion toista vuotta aloittelevaan pikkusiskoon. Iltapäivällä lähdimme käymään vanhempien pienelle rantamökille, jossa on keittiö-ruokailutila ja perällä yksi makuuhuone. Illalla lämmitimme rantasaunan ja saunoimme perinteiseen tapaan, miehet erikseen ja naiset erikseen. Illan mittaan selvisi, että vanhempien oli tarkoitus palata kotiinsa ja me jäisimme mökille. Pikkusiskolle pystytettiin teltta pihamaalle. Vanhempien lähdettyä illanviettoon kuului syöminen ja tietenkin juominen. Odotettavissa oli myös kunnon panohetki tyttiksen kanssa.
Koko päivän jatkunut lämmin sää päättyi kuitenkin kunnon ukonilmaan. Telttakin kastui ja jouduimme pakosta muuttamaan nukkumisjärjestelyjä. Koska mökissä oli vain yksi parivuode, päädyimme nukkumaan siten, että minä olin reunalla, tyttis keskellä ja pikkusisko seinän vierellä. Ja tietenkin kaikilla alusvaatteet päällä. Sängyssä minulla seisoi kovana, mutta mitään mahdollisuutta panemiseen ei ollut. Koskettelin varovasti myös tyttistä ja lopulta työnsi sormen hänen alkkareiden reunasta pilluun ja totesin hänenkin olevan aivan märkä. Mutta siihen se sitten jäikin. Kiiman saattoi kuitenkin hyvin aistia koko yön ajan. Huonosti nukutun yön jälkeen tyttis nousi aamulla ensimmäiseksi ylös ja kuiskasi minulle menevänsä keittämään kahvit.
Hänen mentyään keittiöön sieltä alkoi kuulua astioiden kolinaa. Samalla pikkusisko kääntyi minun suuntaan ja katsoi suoraa silmiin. Katse kertoi hänenkin halustaan. Hän nosti varovasti peittonsa reunaa, jolloin rintaliivit näkyivät. Edelleen katse oli suoraa silmiin ja samalla hän työnsi liivien kuppeja alaspäin. Esiin ponnahtivat pystyt rinnat. Nänninpihat olivat vaaleanpunaiset, isohkot ja törröttivät kaarena rinnoista ulospäin. Nännit työntyivät paksuina esiin. Oikealla kädellään hän alkoi hyväilemään rintojaan. Tietenkin minulla seisoi kivikovana, mutta tyttis oli viereisessä huoneessa, niin ainut mitä saatoin tehdä oli nostaa omaa peittoa ja näyttää pikkusiskolle alushousujen alla olevaa seisontaa. Hänen katseensa suuntautuikin jalkoväliini, joten työnsin alushousujani alaspäin ja sain punertavana tattina seisovan terskan näkyviin. Pikkusisko tuntui innostuvan näkemästään ja työnsi oman kätensä rinnoilta alaspäin. Hän nosti peittoa siten, että myös hänen pikkuhousunsa näkyivät ja työnsi kätensä niiden sisään. Kuului litisevä ääni, mutta muuten olimme aivan hiljaa paikoillamme.
Yllättäen keittiöstä kuului ulko-oven ääni. Mökissä ei ollut vessaa ja tyttis oli kaikesta päätellen lähtenyt käymään ulkohuussissa. Pikkusisko tajusi myös mitä oli tapahtunut. Hän kääntyi samassa selin, veti pikkuhousunsa alas ja työntyi minun suuntaani. Alempi jalka oli suorana, mutta ylemmän jalan hän vei koukkuun. Lantio nousi hiukan ylöspäin, jotta pillu olisi aivan avoin. Olisiko kukaan mies voinut vastustaa tällaista kutsua. Kivikovana seisova kaluni oli valmiina ja työnnyin helposti litimärkään pilluun. Aloimme kiivaan naimisen, työntelin kullia hänen sisällään niin kovaa tahtia kuin pystyin, koska aikaa ei varmasti ollut paljoa. Juuri kun tunsin, että olin lähestymässä orkkua, niin ovi kävi. Lopetin työntelyn heti ja vetäydyin ulos pillusta. Pikkusisko siirtyi heti seinän vierelle ja veti peiton päällensä. Keittiöstä kuului kuppien kalinaa ja melkein heti ovi aukesi ja tyttis kuiskasi minua aamupalalle. Nousin, vedin vaatteet päälle ja menin keittiöön.

6

3131

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hyvä juttu ja hyvin kirjoitettu.

    • Anonyymi

      Tää oli jännää, 😋

    • Anonyymi

      Miten tuleeko jatkoa,pääsitkö uudelleen pikkusiskoa hoitaan.

      • Anonyymi

        Hienoo nyt teillä on varmaan kivaa keskenänne.


    • Anonyymi

      Lisää tälläsii

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen VigeIius noIasi taas itsensä

      Kun uhriutui vuonna 2024 (siis persujen "vahtivuorolla") Tampereella aloittaneen perheryhmäkodin toiminnasta. ”Leviää k
      Maailman menoa
      150
      3321
    2. Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria

      Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel
      Maailman menoa
      86
      2257
    3. Kuka omistaa entisen Veljeskodin?

      Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä
      Ähtäri
      10
      2217
    4. Vasemmistoliitto peruisi sosiaaliturvan heikennykset

      He palauttaisivat työttömyysturvan ja asumstuen suojaosat, eli saisi jälleen tienata 300 euroa kuukaudessa ilman tukien
      Maailman menoa
      76
      1900
    5. Oli kiva nähdä sut

      vaikkakin kaukaa ja nopeasti. Tiedän kyllä tasan tarkkaan missä mennään, joten anteeksi jos pilasin päiväsi, ei ollut mi
      Suhteet
      25
      1859
    6. Kohtalokas laukaus

      IL 20.9.25 "Ihminen kuoli baarin edustalla Kajaanissa Poliisi ei epäile tapauksessa rikosta." "Kajaanin keskustassa on k
      Kajaani
      13
      1838
    7. Jos voisit kysyä

      Kaivatultasi vielä yhden kysymyksen, mikä se olisi? Aloitan: Mitä sinä halusit minusta?
      Ikävä
      156
      1743
    8. Työeläkkeen saamiseksi olisi tehtävä töitä

      Meillä on Suomessa iso joukko ihmisiä, joilla olisi vielä työkykyä jäljellä, mutta joilta puuttuu arjesta mielekäs tekem
      Maailman menoa
      30
      1698
    9. Joko alkaa menemään tajuntaan tämä yliluonnollinen yhteys?

      Varmaan pikkuhiljaa. Muista olla kiltisti ❤️
      Ikävä
      18
      1462
    10. Linux Mint asennus kaatuu heti alkuun

      Tulee kernel panic BIOS-tekstin jälkeen. Yritän ensimmäistä kertaa asentaa Linux Minttiä vanhalle Windows 10 -läppärill
      Apua aloittelijalle
      5
      1246
    Aihe