Mistä saa rokotteita ja vessapaperia?Onko jääkaappimagneetit valmiina käsitesteihin?
Hätätila julistettu, lammas eiku apinarokko on tulossa11!!
9
584
Vastaukset
- Anonyymi
Tein vessapaperimaskeja ja vaihdan niitä käsidesiin!
- Anonyymi
Voikohan männä vuosien maskeja vielä käyttää, ostin alennuksesta tokmannillta sellasen ständin missä tais olla joku 800 maskia.
- Anonyymi
Siellä oikei pää pässi.tyhmä keskustelu.
- Anonyymi
Tyhmä keskustelu kun en ymmärrä siitä mitään, nih!
- Anonyymi
Muista sitten kun tauti sinut korjaa, kuinka paljon olet nälvinyt ihmisiä jotka haittavaikutuksista sekä riskeistä huolimatta ovat osallistuneet tautien kurissa pitämiseen.
Omahyväinen ei ymmärrä muita. Mutta voi kyllä pitää sen ihan omana tietonasi että olet myös tyhmä.- Anonyymi
Ai hitto ruuanpalat lentelee suusta kun lueskelen heikomman aineksen loukkaantumisvastauksia, oon aina pohtinut, sattuuko päähän olla noin tyhmä ja vietävissä kainennäköseen hölynpölyyn?
On eittämättä selvää että olympialaisten, putouksen yms katsojat ovat keskimääräistä vähä-älyisempää ihmisjoukkoa.
Muistahan apinoida ja hamstrata niitä maskeja ja vessapabbers. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ai hitto ruuanpalat lentelee suusta kun lueskelen heikomman aineksen loukkaantumisvastauksia, oon aina pohtinut, sattuuko päähän olla noin tyhmä ja vietävissä kainennäköseen hölynpölyyn?
On eittämättä selvää että olympialaisten, putouksen yms katsojat ovat keskimääräistä vähä-älyisempää ihmisjoukkoa.
Muistahan apinoida ja hamstrata niitä maskeja ja vessapabbers.Usko tai älä, näitä janttereita ei satu päähän mikään muu kuin krapulat arkiaamuisin kun me muut ollaan töissä.
Näitä median polarisoimia slobovihaajia löytyy yllättävän paljon, yleensä ne on alkoholiin meneviä elämäänsä katkeroituneita luusereita, välillä taas vain yksinkertaisia suomalaisia.
Onnea on kun ymmärtää miten tätä peliä pelataan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Usko tai älä, näitä janttereita ei satu päähän mikään muu kuin krapulat arkiaamuisin kun me muut ollaan töissä.
Näitä median polarisoimia slobovihaajia löytyy yllättävän paljon, yleensä ne on alkoholiin meneviä elämäänsä katkeroituneita luusereita, välillä taas vain yksinkertaisia suomalaisia.
Onnea on kun ymmärtää miten tätä peliä pelataan.Onnea näemmä on kun todellisuus ja äly ei ole päässyt pilaamaan mielipiteitäsi.
- Anonyymi
Sama monkipoxi mistä afrikkalaiset ei ole kuulleetkaan, markkinoidaan sieltä lähteneenä.Toiv ihmiset vetää rokotteita birust näihin ja depatöörää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322078Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.461695Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1101460Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1041206Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja1041004Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.74934- 59825
Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗52769Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,28740Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd99709