Niitä näkee tosi paljon.
Globetrotter ja King of the Road suuria kuljetusliikkeitä?
8
512
Vastaukset
- Anonyymi
Niin, mitä sitten?
- Anonyymi
No, tässä uutta hommaa etsiskelen. Tuo SavoRahti tuskin pystyy kilometreistä maksamaan.
Kilometritehdas siis pitäisi löytää. - Anonyymi
TIR on kans yks iso virma
- Anonyymi
Kiitos tiedosta. Olen luullut, että se on joku venäläinen rahanpesuyhtiö. Täytyypä kysellä sieltäkin.
- Anonyymi
Akvaario lohta tuovat Norjasta asti.
- Anonyymi
Tuttua hommaa. Ajoin Moskovaan joskus Nor-cargon aikaan. Nyt tietty pitää ajaa kalat jostain mustanmeren kautta. Niin ku kamelikuljettajat tekee.
- Anonyymi
Tir= teen itse remontin. Tai tosi iso rekka.
- Anonyymi
Ensinmainittuja oli kaheksankymmentäluvulla solkenaan tienposkessa. Millon oli Kamazista pyörät irki tai hytti kumos.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1183862Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe563185- 793157
- 193105
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans63041- 292805
- 542537
- 192277
- 632260
- 622119