Jopa niin salaista että joka kerta poistettan.

Anonyymi-ap

Anteksi että häiritsen mutta uskon että tämä puhelimien hakkerointi ei ole tavallisten järjestys poliisin tai rikos poliisin tekemään vaan se on valtion turvalisuus poliisi eli Supo joka tämän teke eli supo nidden logo luke p2 eli ne kuulu p2 vaapa muurari loosin eli se on supo joka sinun puhelin hakkeroi eli sinä olet ns TI eli targeted individuals eli kohde henkilö eli nillä on paljon resuresseja kun ne ei torju terrorismia vaan ne harrasta gang stalking joiden kohde henkilöt on ti niin kun sinä supo on paljon resursseja puhelimen hakkerointin kun ne harrasta gang stalking terrorismin torjunnan varjolla eli ti eli kohde henkilöt päättyvät terrorismin tarkkailu listalle eli tsdb terrorist scherning data base eli voisiko supo julkaista nidden terrorismin tarkkailu listan niin sinä näke että sinä ei ole terroristeja vaan tavallisia matti meikäläisiä eli ti eli puolustus voiman sotilas tiedustelu jyväskylä tikkakoskella on gang stalkers hermo keskus joten jos aasut jyväskylä niin siellä on paljon gang stalking. huom niin salaista että joka kerta poistettan.

12

515

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei edes Supossa löydy niin täydellisiä säälittäviä rikollisia mitä monissa paikallispoliiseissa.

      Tehkää jokainen juuri nyt rikosilmoituksia, ja viekää asioita oikeuteen. Itse aion sen nyt tehdä, ja järjestää näille tuntuvia tuomioita. Niin kauan varmuudella jatkan syyllisten henkilöllisyyden selvittämistä, kunnes vankilassa istuu. Olen katsonut yli 10 vuotta autojen järjestelmien hakkerointeja, kodin käytännössä kaikkien sähkölaitteiden hakkerointeja ja häirintää, ja jos ei rikosilmoitukset tuo tulosta ja nämä rikolliset saa tuntuvia vankeudrangaistuksia, ne järjestetään varmuudella vaikka teloituksilla siinä tapauksessa!

      • Anonyymi

        Normi kyttä on lian tyhmä sihen se on supo joka osta 0 päivä havoittuvuuksia joka kuulu vaapamuurarit jotka ovat sataniistejä.


    • Anonyymi

      Kyllä supo joka on rikkollis järjestö joka kuulu p2 vaapa muurari loosin joka näky nidden logossa ostavat näittä 0 päivä havoittuvuuksia.

      Kun nittä on kolme vyöhykettä se valkoinen joka ilmoitta valmistajalle sittä 0 päivä havoittuvuudesta ja saa sittä pienen korvauksen johon kuulu mm etniset hakkerit ja jos kaikki 0 päivä havoittuvuudet etsijät olisi sillä valkoisella vyöhykellä se olis hyvä kun silloin ei 0 päivä havoittuvuuksia päätyisi supolle.

      Sitten on se harma vyöhyke eli se on sinä rajalla mitä vielä on laillista.

      Sitten on se muusta vyöhyke eli se rikkolinen vyöhyke johon supo kuulu joka maksa hyvin ja osta 0 havoittuvuuksia ja tämä on huono asia että on tämä muusta vyöhyke mutta se että rikkoliset maksa hyvin 0 päivä havoituvuksista houkutele 0 päivä havituvuksien löytäjiä sihen muustan vyöhykesen.

      • Anonyymi

        Tässäkin ihan sopiva ongelma Turun perintämiehelle pohdittavaksi, eikö vain olekin?


    • Anonyymi

      Lukemani mukaan Suomessa toimii avoimesti itseään mainostaen ihan toisenlainen kansinväliseksi itseään tituleeraava ryhmä, johon kuuluu hakkereita ja ehkä jopa entisiä poliiseja. Yhteyksiä epämääräisiin piireihin myös. Mainostavat hakkeroivansa laitteen kuin laitteen. Poliisi kuulostaa sukivan vain myötäkarvaan tätä ryhmää, mikä herättää kysymyksiä, sillä toimintahan on täysin laitonta.

      • Anonyymi

        Joku rapparien looshi?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Joku rapparien looshi?

        Ei ole. Ihan avoimesti toimivat. Hyvällä asialla, joka tosin voi kääntyä erittäin huonoksi, jos tekevät virheen.


    • Anonyymi

      Vaikuttaa vahvasti siltä, että tästä asiasta voisi olla syytä tehdä tutkintapyyntö oman sote-alueesi ajanvaraukseen.

      • Anonyymi

        Naiivi näkemys


    • Anonyymi

      Kyllä noihin pystyy vähän moni lattea vinninaama. Suomalaiset ei ole kovin luotettavia, kun ne on rupuja.

    • Anonyymi

      Kyllä nää on ihan täysiä pellejä. Monta vuotta sama hommaa. Eri ruumiinosien kuumentamista aamusta iltaan. Onneksi en ole nii tyhmä että jäisin tämmöstä perseilyä katsomaan tubesta löytyy paljon hyviä taajuuksia tämän toiminnan estämiseksi. Eiköhän rokotevauriot korjaa nämäkin paskahousut aikanaan vastuuseen teoistaan. Perus satanisti roskaa.jossain Tampereella näyttäisi olevan.

    • Anonyymi

      Yleensä paikoissa missä vietän aikaa jne alkavat myös televisiot ja muut laitteet elämään ihan omaa elämäänsä. Ei oo pelleillä muuta tekemistä onnettomassa elämässään :D

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      25
      1888
    2. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      127
      860
    3. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      123
      657
    4. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      598
    5. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      90
      555
    6. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      541
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      88
      540
    8. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    9. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      63
      503
    10. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      267
      480
    11. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      474
    12. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      9
      466
    13. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      34
      463
    14. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      9
      439
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      31
      435
    16. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      425
    17. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      422
    18. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      416
    19. Jätä jo se puolisosi, mun kanssa kilpa-asetelma on tuhoisa.

      Eikä hän tule sitä voittamaan. Myöskään missään vanhassa ei kannata roikkua, koska ei uskalla kohdata muutosta, hyvät as
      Ikävä
      27
      406
    20. S-ryhmän vastuullisuuden kaksoisstandardi

      Vastuullisuuspuhe on helppoa. Vaikeampaa on selittää, miksi S-ryhmän omien merkkien tuotteita ja raaka-aineita hankitaan
      Maailman menoa
      6
      395
    Aihe