Miehet pysykää kaukana!
Facen tanssiporukka gone Woke
5
276
Vastaukset
- Anonyymi
Omalla nimellä ja kuvalla kun on menty tekemään sellaista, niin tietää ketä ei pidä tanssimaankaan kanssaan yrittää. Ja parhainta tässä on, että näkee loputkin samanmoiset, kun ne hakee näistä huolimatta ja lähtee kun niitä hakee ne ketä on kallojensa sisälmyksissä samoissa kunnoissa.
- Anonyymi
Joukossa tyhmyys tiivistyy, sitä on nämä porukat.
- Anonyymi
Onhan se nyt ihan eri tasoltaan kun naamalla kommentoidaan. Täällä voi nimettömänä huudella mitä vaan ja näkyy sitten laadussa. Ei ole niin kiinnostavaa luettavaa täällä vaan tunkkasta ja hapanta sohimista.
- Anonyymi
Voidaanko siis näissä olosuhteissa todeta, että arkkutangossa erektiohäiriön projisoiminen setämiehiin eli käytännössä itseensä eli laisinkaan helpoita kallonsisälmyksen oireisiin, joista se vaikuttaa silmämunaasikin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voidaanko siis näissä olosuhteissa todeta, että arkkutangossa erektiohäiriön projisoiminen setämiehiin eli käytännössä itseensä eli laisinkaan helpoita kallonsisälmyksen oireisiin, joista se vaikuttaa silmämunaasikin?
Nämä silmämunilla hakemisen ja tanssiin ja elämään ja vastakkaiseen sukupuoleen kyllästymisien ikävystyneet erikoishenkilöt ovat ainoastaan keksineet polkupyörän uudestaan nimittäin poliisihallituksen ja raastupien pöytäkirjoista kyllä heillekin viimeistään selviää, että ilman rapsuja tanssia, tuheroa ja munaa on aina annettu ja saatu samalla periaatteella nimittäin katseella.
Jo lukemattomien sukupolvien ajan kallojensa sisälmykset sotkemattomien ihmisten munan-, tuheron- ja tanssinpuutteen ilmaisu on perustunut ensin katseella hakuun niin kauan, että esimerkiksi komean ja tuheroa kaipaavan pojan katse on aikansa harhailtuaan kiinnittynyt saamarin pitkiin ja kirotunkin räpsyviin ripsiin, mikä tämän saamarin pitkäripsisen ja kirotunkin räpsytteleväisen ihanan tytön puolelta on ollut merkki munan puutteesta, jolloinka komea poika on ajatellut, että: no hitto miksei.. sama systeemi tanssiinhaussa aina ollut on. Älkää uskoko arkkutangokerhon juttuja ellette ikävystyttyänne kaipaa sitä, että joku edes paskantaisi naamallenne eli ryhtyisi kanssanne kiihoittaviin kakkaleikkeihin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721137
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän132857- 84793
- 51738
Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55549Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?37541Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä296538Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t215489Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45482- 49477