Ekaa kerta alasti

Anonyymi-ap

Miten sulla tapahtui se eka kerta jolloin näit poikkiksen,tyttiksen alastomana? Minkä ikäisiä olitte? Kuinka kauan olitte olleet yhdessä ennen kuin näitte toisenne alasti?

Tässä oma kokemuskseni, olimme olleet yhdessä kaksi kk ja olimme 17v. Olimme tyttiksen kanssa hänen kotonaan hänen huoneessa ja olimme hyväilleet ensin vatteiden päältä,ja sitten alta ja pikku hiljaa otimme vaatteita pois. Mulla jalassa bokserit ja tyttiksellä stringit. Hän otti ensin minun boksereista kiinni ja veti ne alas ja minä laitoin käden stringien sisään ja hiuvutin ne pois.

11

2181

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oltiin molemmat 16v ja oltu yhessä muutaman kuukauden kun mentiin poikakaverin mökillä saunaan yhdessä

    • Anonyymi

      Ehkä toi mitä te kaks teitte oli ihan kivaa mut haluutteko te tehä sitä mun kaa🤔

      • Anonyymi

        Mitä haluisit tehdä?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä haluisit tehdä?

        Mä oon vapaaehtoinen (;


    • Anonyymi00006

      Viime kesänä hellepäivänä oltiin tyttökaverin kans pyöräilemässä, itse 17 ja tyttis 16. Pysähdyttiin sopivan hiljaiselle joenranta paikalle ja todettiin että olis mukava pulahtaa uimaan. Ei ollut pyyhkeitä eikä uikkareita mukana mutta todettiin että kyllä lämpimänä hellepäivänä kuivaa kyllä samantien. Oletin vähän että tyttökaverini menis pikkuhousut ja rintsikat päällä uimaan mutta ottikin yllätykseksi kaikki pois joka vähän hämmensi aluksi ja itsekkin oli otettava kaikki vaatteet pois. Näin tyttiksen ensimmäistä kertaa silloin alasti vaikka oltiin jo seurusteltu useita kuukausia. Hyvännäköiset terhakat pikkutissit ja siistiksi trimmattu pillu, pilluviivan yläpuolelle oli jätetty kolikon kokoinen karvatupsu muualta karvat oli ajeltu pois. Onneksi pääsi heti veteen uimaan, oli sen verran kova seisokki ettei halunnu tyttikselle näyttää sitä heti, tokihan se vähän hellitti vedessä mutta pois tullessa taas alkoi kovettuun ja kyllähän tyttiskin sen huomasi. Sillä reissulla ei senkummemmin alettu seksipuuhiin mutta myöhemmin kyllä nekin aloitettiin.

      • Anonyymi00007

        Loistava kertomus! Oletteko vielä yhdessä?


    • Anonyymi00008

      Niinkin tylsä tapa, kuin saunassa käynti. Istuttiin vierekkäin ja heiteltiin vettä kiukaalle.

    • Anonyymi00009

      Saunassa mekin, oltiin 15 ja jännitti kyllä. Riisuttiin ja livahdettiin suihkuun niin huomasin että poikakaverilla alkoi seisomaan. Naureskeltiin hieman asialle ja mentiin lauteille. Oli toki jännää eikä oikein tiennyt miten istuisi että paikat näkyis mahdollisimman vähän. Huomasin kyllä että poikakaveri vilkuili välillä tissejä mutta ei sen koommin vielä ollut lähempää kanssakäymistä, pelkästään saunottiin. Muutamia kuukausia myöhemmin sitten kyllä homma eteni itse asiaan.

    • Anonyymi00010

      Joo, saunassa mekin. Yhtenä kesänä tyttökaverin vanhempien mökillä. Ne vanhemmat meni käymään jossain sukulaisissa ja me jäätiin mökille. Ainoa miinus, että meillä oli tyttikse 8 v. Pikkuveli valvottavana. Tyttis tosiaan 14 sillon, minä vielä 13. Lämmitettiin sauna kuitenkin ja tietenkin sen pikkuveli piti ottaa sinne mukaan. Voi älytön sitä kyselytulvaa, miks sulla on karvoja, miks sulla on isompi kuin mulla jne. Koita nyt siinä sitten selittää jotain murrosiästä tuon ikäiselle ja yritä pitää se heppi aisoissa, ettei se ala just sillon seisoon. Eli tästä kerrasta kun näin tyttökaverin ekaa kertaa alasti, oli kaikki eroottinen aika kaukan.

    • Anonyymi00011

      Olen ollut kolmessa parisuhteessa ja olen kaikki nähnyt alasti. Ensimmäinen oli kun olin 11v ja tyttö oli 10v ja hän oli meillä yötä nii käytiin yhdessä saunassa.

    • Anonyymi00012

      Muutama kesä sitten poikakaverin kans mökkireissulla auringonotossa ja uimassa, oltiin 16 ja just yläaste päättynyt. Poikakaverin vanhemmat lämmitteli päivän päätteeksi saunan. Mentiin sitte kahdestaan saunaan, luulin että oltas uikkareissa ja bikineissä mutta poikakaveri ottikin uikkarit pois saunaan mennessä. Menin bikinit päällä perässä lauteille, otin sitte istualtaan biksut pois ja istuin jalat koukussa lauteilla ettei pimpsa karvat ja tissit näkys. Kunnon löylyjen jälkeen piti kuitenkin nousta ja lähteä lauteilta niin siinä sitte ensimmäisen kerran alasti poikakaverin edessä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      37
      1379
    2. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      63
      1158
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      63
      1003
    4. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      59
      992
    5. 75
      881
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      51
      821
    7. Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?

      Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍
      Ikävä
      82
      755
    8. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      40
      729
    9. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      82
      702
    10. Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle

      Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust
      Kotimaiset julkkisjuorut
      14
      671
    Aihe