Ootteko ostaneet mitään Temulta?
Onko kaikki tuotteet tulleet hyvin kotiin ja onko laatu vastannut odotettua?
Temu verkkokauppa
7
782
Vastaukset
- Anonyymi
Kiinan krääsää.
- Anonyymi
Joo kaks kertaa olen sieltä tilannut. Kaikki tuotteet ovat tulleet reilussa viikossa perille, sikäli kaikki ok. Maksu Klarnalla niin ei ongelmia. Ainut miinus että tilaamani älykello jaksoi toimia noin 1,5 kk ja sitten näyttö sippasi. Palautin sen Temulle ja hyvittivät summan takaisin.
- Anonyymi
vaatteita saa edullisesti elektorniikkaa en suosittele
- Anonyymi
Ostanut mutta enpä osta jatkossa. Tavaran saapuminen voi olla epävarmaa vaikka USAssa ei asutakaan
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/yhdysvaltain-posti-jaadytti-pakettien-toimitukset-kiinasta/9095396 - Anonyymi
Protestina nykyistä hallitusta vastaan olen tilanne kaiken mahdollisen tavaran Temusta! Hyvin ovat tulleet perille, laadukkaita ovat.
- Anonyymi
Ostan myös jatkossa kaiken Temulta
- Anonyymi
Tavara on ollut pääosin sitä mitä on luvattukin, huonoimmillaankin kuitenkin ihan käyttökelpoista, parhaimmillaan aivan pro. Kaikki mitä on tilattu, on myös tullut, kerran sisältö kärsi kuljetuksessa, ja senkin tuotteen rahat palauttivat pelkän kuvan lähettämällä.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p496143Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3135095Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1604864Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1374666Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil203900Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202416Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32188Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill241825- 731792
- 2201532