Temu verkkokauppa

Anonyymi-ap

Ootteko ostaneet mitään Temulta?

Onko kaikki tuotteet tulleet hyvin kotiin ja onko laatu vastannut odotettua?

7

585

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kiinan krääsää.

    • Anonyymi

      Joo kaks kertaa olen sieltä tilannut. Kaikki tuotteet ovat tulleet reilussa viikossa perille, sikäli kaikki ok. Maksu Klarnalla niin ei ongelmia. Ainut miinus että tilaamani älykello jaksoi toimia noin 1,5 kk ja sitten näyttö sippasi. Palautin sen Temulle ja hyvittivät summan takaisin.

    • Anonyymi

      vaatteita saa edullisesti elektorniikkaa en suosittele

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Protestina nykyistä hallitusta vastaan olen tilanne kaiken mahdollisen tavaran Temusta! Hyvin ovat tulleet perille, laadukkaita ovat.

    • Anonyymi

      Ostan myös jatkossa kaiken Temulta

    • Anonyymi

      Tavara on ollut pääosin sitä mitä on luvattukin, huonoimmillaankin kuitenkin ihan käyttökelpoista, parhaimmillaan aivan pro. Kaikki mitä on tilattu, on myös tullut, kerran sisältö kärsi kuljetuksessa, ja senkin tuotteen rahat palauttivat pelkän kuvan lähettämällä.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      93
      8138
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      40
      3922
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1916
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1400
    5. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      34
      1241
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      32
      1122
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1020
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      857
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      832
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      797
    Aihe