Käväisin hieronnassa kauniin naisen luona tuolla Tilkan entisen sairaalaan liepeillä Helsingissä. Nettivarauksen yhteydessä tilasin klassisen hieronnan mutta mielestäni, käsittely oli enemmänkin urheiluhierontaa. Kroppa kipeempi lähtiessä kuin tullessa. Oli myös aika yllätys, että hieroja kysyi genitaalien hieronnasta siinä pöydällä maatessani. En ollut varautunut siihen, että tämä urheilullinen nainen ehdottelisi seksuaalista tekoa minulle. Olen iältäni melkein jo seniori eikä kroppakaan nyt ainakaan suoraan viestitä intohimosta tuollaiseen. Halusin vain mukavan hieronnan kun tämä liike juuri aloittanut omalla asuinalueella. Mistä voisi saada klassista hierontaa ilman näitä ekstroja?
Urheiluhieroja Tilkan kulmilla
3
844
Vastaukset
- Anonyymi
Minun vakkarihieroja. Mukava nainen. Hieroo kovemmin tai pehmeämmin, pitää vaan uskaltaa sanoa. Eikä sitä genitaalialueiden hierontaa tarvitse ottaa jos ei halua. Timmasta löytyy perushierojia kyllä pilvin pimein.
- Anonyymi
Tutkailin netistä kenestä hierojasta on kyse ja olen todellakin yllättynyt. Naimisissa ja entinen tanssin maailmanmestari. Aika alas on vajonnut jos ammattilaistanssin sijaan harrastaa miesten runk.....mista lepätyökseen? No, ehkä siitä saa leveämmän leivän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tutkailin netistä kenestä hierojasta on kyse ja olen todellakin yllättynyt. Naimisissa ja entinen tanssin maailmanmestari. Aika alas on vajonnut jos ammattilaistanssin sijaan harrastaa miesten runk.....mista lepätyökseen? No, ehkä siitä saa leveämmän leivän.
Miksi moralisoida ja ihmetellä tätä? Tämä on varmaan ihan vapaaehtoista kaikille osapuolille, ja tällaiselle palvelulle on tarvetta. Kannattaisi mennä kokeilemaan, voisi olla mukavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2129840Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen514603Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1304090Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1143979- 2103753
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik453087Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL172281Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1581647Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its991590Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!31562