Eli siis tein koneremontin skootteriini koska männän helma halkesi irti ja löi koneen lukkoon puhistin vain palaset koneesta ja laitoin uuden sylinteri sarjan mutta skootteri ei lähde käyntii polkiessa kuuluu vinkuva ääni mikähän voisi olla vikana?
Vastaukset 1
- Anonyymi
vikana voi olla vaikka huono tulppa,roska kaasarissa,väärä sytytys ajoitus,tulpan johto rikki.lisää arvauksia varmaan löytyy muilta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 841143
- 73952
- 39631
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?81597- 35571
Ei kai nyt kukaan oikeasti kuvittele, että hallitus eroaisi Garden Helsingin takia?
Ongelmanahan tässä kuitenkin on se, että mitään tavallisuudesta poikkeavaa ei ole tapahtunut. Joten mikä se eroperuste141548No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29544- 45542
Me (n & m)
Toisillemme erityiset, vaikka emme ole toistemme elämässä kuin lyhyinä, ohikiitävinä hetkinä. Uskon, että koet samoin. T14539- 67526