Eli siis tein koneremontin skootteriini koska männän helma halkesi irti ja löi koneen lukkoon puhistin vain palaset koneesta ja laitoin uuden sylinteri sarjan mutta skootteri ei lähde käyntii polkiessa kuuluu vinkuva ääni mikähän voisi olla vikana?
Vastaukset 1
- Anonyymi
vikana voi olla vaikka huono tulppa,roska kaasarissa,väärä sytytys ajoitus,tulpan johto rikki.lisää arvauksia varmaan löytyy muilta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1641727
- 751222
- 113908
- 94797
Olen osastolla
Henkisesti olen aivan rikki siitä mitä olen tehnyt. Lisäksi olen vakavasti sairas. Verikokeet kertoo sen.45600- 58589
Oletkohan tajunnut mitä olen päättänyt
En tule koskaan, ikinä, sanomaan sinulle mitään, ei tervehtimistä, ei aloitetta, ei katsetta, ei mitään, koska et ole si39582Sinulle nainen
Koitan vihdoin jättäytyä täältä pois. Taas koko illan tänne tullut vain jotain pilkkaus viestejä, ei jaksa tuollaista. M74510- 38471
- 28465