Mitä mieltä...

Laukaan työllisyys palveluiden virkailijoista?
10949
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Yhtä tyhmiä ku koko laukaa

Äänestä
  • Yrittääkö pistää töihin 😂

    Äänestä

ihan hyvä. tykkään. työtoimintaan minua ei kuitenkaan saa lähtemään kuin väkisin

Äänestä

Se mies on paras

Äänestä
  • Ketä kiinnostaa

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Ketä kiinnostaa

    Tuntuu kiinnostavan

    Äänestä

En tiedä virkailijoista, mutta niissä työllistettävissä on paljon ihan toivottomia tapauksia jotka ovat vain rasitteena yhteiskunnalle. Onneksi Purra leikkaa loisijoiden tuista.

Äänestä
  • Se on just oikein

    Äänestä

  • Sinähän sen tiedät loisija

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Sinähän sen tiedät loisija

    Loisijana vituttais

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Laukaan työllisyys palveluiden virkailijoista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu