asuntolan teko koodi

kokeilin tota asuntolan teko koodia changelozoning drom..mut ei se toiminnut...eli mitäs sit???
4217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

siis changelotzoning drom

Äänestä
  • Koodi on changelotzoning dorm, ei drom =)
    Kyllä se toimii. Olen rakentanut sillä asuntoloita.

    Äänestä

ja toi saa ufo vauva koodikaan ei toiminnut...eli valaiskaa hieman???

Äänestä
  • Kaksikin tapaa:
    Laita koodi boolProp testingCheatsEnabled true. Laita miessimi tähystämään tähtiä kalliimmalla kaukoputkella. Klikkaa shift pohjassa kaukoputkea ja valitse "Get abducted". Ufo sieppaa miehen ja se on takaisin tultuaan melko varmasti raskaana.

    Ja toinen, helpompi tapa:
    Koodi boolProp testingCheatsEnabled true. Nyt on aivan sama, onko nainen vai mies kyseessä... Klikkaat simiä shift pohjassa ja valitset "Spawn" > "Tombstone of l&d". Hautakivi ilmestyy maahan. Etsit kivestä vaihtoehdon "Make me alien pregnant". Simin pitäis tulla raskaaksi ja saada ufovauva.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyhmäkökö kirjoitti:

kokeilin tota asuntolan teko koodia changelozoning drom..mut ei se toiminnut...eli mitäs sit???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu