Kyllä se on sotkamolaisille luola kansalaisille kauhee juttu jos miehellä on kaksi naista elämässä niin tuntuu että maailman loppu koittaa asian suhteen..
Mutta hankkikaa peräkylän paska kikkareet elämä ja vaihtakaa se naurettava ruutupaita päältänne muuhun paitaan kun meette baariin etsimään seuraa.!
Me ainakin viihdytään kolmistaan 100-0 teihin nähden oikein nautinnollisesti niin saatte voivotella sitten kaljanne äärellä yksinään miten vain lystäätte niin se ei meitä hetkauta kun me viihdymme kolmistaan niin voi voi jos ahdistaa läski pylleröitä :DD
Mies ja kaksi naista on sotkamolaisille kauhee skene
12
631
Vastaukset
- Anonyymi
On sulla kaikkee... skene, skene, skene... kuinkahan mones kerta kun jauhat samaa. Nyt ne lääkkeet taas!
- Anonyymi
Et oo tainnut saada naista kuin unissasi vaan.
- Anonyymi
Kirjoitustyylistä jo näkee älykkyyden tason...
- Anonyymi
Kuvittelua
- Anonyymi
Kunnes heräsit
- Anonyymi
Sekoittaako aloittaja nyt asioita. Sinulla kaksi kättä, onhan se vaihtelua...
- Anonyymi
Valitettavasti oli unta ei auta muut miettimiset
- Anonyymi
Skene,skene..
- Anonyymi
Aloitus lienee provo, mutta kyllä täällä Sotkamossa on ihan oikeastikin polyamorisissa suhteissa/avoimissa suhteissa/muissa eettisissä monisuhteissa eläviä ihmisiä. Ei ole keneltäkään pois, jos on kaikille osapuolille ok.
- Anonyymi00012UUSI
Tinderissä noita naisia näkee. Miehellä pieni muna niin me isomunaiset pääsemme sitten rakastajiksi.
- Anonyymi
On se väärin, naisia jo muutenkin vähemmän. Ei saa ottaa useampaa että riittäisi mahdollisimman monelle hunajaa nautittavaksi.
- Anonyymi00013UUSI
Kyllä se on kova meno
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751131
- 741124
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 34727
- 49704
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118567