Andy Mc Coy

Onpas mies turvonnut kesän aikana. On tainnut olut maistua. No mikäs siinä, takana mahtava kesä kelien puolesta. Ja mies nauttii taiteilijaeläkettä niin en ala neuvomaan.
4572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Munkin purija tietää

Äänestä

Andy miehistä parhain...

Äänestä
  • Ikäloppu nisti

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ikäloppu nisti

    Ei se enää nistaa. Lopetti heroiinin 90-luvun taitteessa. Kannabista saattaa sauhutella.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onpas mies turvonnut kesän aikana. On tainnut olut maistua. No mikäs siinä, takana mahtava kesä kelien puolesta. Ja mies nauttii taiteilijaeläkettä niin en ala neuvomaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu