Mökillä saunomassa

Anonyymi-ap

Oltiin menossa vainon kanssa perhetuttujen mökille viettämään loppukesän viikonloppua. Molemmilla lapset jäi tällä kertaa kotiin tai isovanhemmille hoitoon. Ideana viettää rentouttavaa aikuisten viikonloppua saaressa.

Mentiin jo lauantaina aamusta paikalle, venematka satamasta mökille vei ehkä parikymmentä minuuttia. Perillä otettiin tervetuliaismaljat ja alettiin suunnitella viikonlopun viettoa. Tarkoitus oli vähän marjastaa/sienestää, tehdä hyvää ruokaa ja tietysti saunoa. Iltapäivällä ruuan jälkeen aloitettiin mökin isännän Antin kanssa lämmitellä saunaa. Vaimot jäivät putsailemaan marjoja ja taisivat pari lonkeroakin juoda siinä samalla. Me Antin kanssa tehtiin polttopuita, lämmitettiin saunaa ja paljoa.

Sauna alkoi olla lämmin ja kyseltiin, että meneekö naiset vai miehet ensiksi. Naiset sanoivat, että menkää te vaan ensiksi. Otettiin Antin kanssa oluet ja mentiin saunaan, juteltiin niitä näitä. Jonkun aikaa kun oli saunottu niin pukuhuoneen puolelta kuului kolinaa ja vähän yllättäen myös naiset tulivat saunaan. Vaimoni Anu katsoi vähän kysyvästi minua, jossa selvisi, että saunaan tuleminen taisi olla Jaanan eli Antin vaimon idea. Näytin Anulle, että tänne vaan. Anu istui minun ja Antin väliin, Jaana taas minun toiselle puolelle. Huomasin, että Anun pyöreät rinnat olivat mukavasti pystyssä ja nännit ihan kovana. Kovasti hän katseli myös Antin jalkoväliin..

Jossain vaiheessa käytiin uimassa ja paljussakin. Todettiin, ettei kai tässä uimapukuja tarvita. Paljussa kiinnitin huomiota, että Anu hakeutui Antin lähelle. Ja noustessani aina kääntyi siitä ihan edestä. Jaana ei tainnut tuohon kiinnittää sen enempää huomiota ja poistuikin saunasta ensimmäisenä sanoen että menee laittamaan jo ruokia. Me muut jäätiin saunomaan. Jossain vaiheessa Jaana kyseli apua ja sanoin että voin mennä. Vedin pyyhkeen lanteilleni ja menin auttamaan. Palatessani saunalle kuulin naurua ja Anun huokailua. Menin hiljaa saunalle ja näin kuinka vaimoni oli kontillaan saunan pukuhuoneessa ja Antti pani häntä takaapäin..Anu tuntui todella nauttivan tästä ja samoin Antti. Jäin ovelle seuraamaan kuinka Anu sai orgasmin ja heti perään Antti laukesi osittain hänen sisäänsä. Jäin odottamaan hetkeksi ulos ja kuulin kuinka saunalla alettiin peseytymään, menin sisälle ja Antti tulikin samalla ulos vilvoittelemaan.

Menin saunalle otin Anua rinnoista kiinni ja painoin itseäni vasten, hän vähän hätkähti ja kysyin tuntuiko hyvältä. Hän selvästi säikähti kun olin nähnyt mitä tapahtuu. Sanoin, että asia ok mutta tähän saatetaan palata vielä myöhemmin.

Saunottiin ja mentiin syömään. Illalla asia sai sitten jatkoa

M43

1

7817

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika tavallinen tarina. Moni tuttu mies on päässyt vieraiden vaimojen vitulle kimppasaunassa.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääkäri Ari Miettinen kuollut 50-vuotiaana

      Sillähän on Youtubessa paljon videoita.
      Maailman menoa
      102
      3630
    2. Törkeä petosepäily Suomussalmella

      Uutisoi maikkari. Uhrin nimiin on nostettu pankkilainaa, hänet on saatu sijoittamaan hevosiin ja ostamaan autoja. Ei ta
      Suomussalmi
      34
      1412
    3. 83
      1252
    4. Romanttisinta

      Mitä hän on tehnyt sinulle?
      Ikävä
      73
      1069
    5. Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?

      Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,
      Sinkut
      333
      1009
    6. Vieläkö se tarjous

      On voimassa?
      Ikävä
      65
      876
    7. Nyt aletaan terveydenhuollossa karsimaan "turhista" operaatioista

      Eräitä toimia ei enää tehdä, vaan yritetään korvata halvemmilla. Nykyään esimerkiksi polven tähystysleikkaukset lähes l
      Maailman menoa
      141
      863
    8. Tämmöistähän tämä meillä ollut

      Sanatonta rakkautta.
      Ikävä
      64
      786
    9. Kysymys miehille ...

      Kertokaapas miehet, että miksi monille miehille on niin hirveän tärkeää määritellä mitä mies saa tehdä ja mitä ei ja mil
      Sinkut
      289
      777
    10. Ttp:llä kuontalot ojennukseen

      Ttp n yrittäjä ilmoitti facessa, että ttp: n tiloihin tulee lokakuun eka vkl parturi. Se tulee parturoimaan vähävaraiste
      Haapavesi
      74
      734
    Aihe