https://www.kansalaisaloite.fi/fi/aloite/12504
Allekirjoita vetoomus - kissat ei saa kulkea vapaana luonnossa
Allekirjoita vetoomus - kissat ei saa kulkea vapaana luonnossa
Anonyymi-ap
2
157
Vastaukset
- Anonyymi
Meillä ei kulje kissat vapaina. Tosin käytännön syistä. Toki ymmärrän kieltojen kannattajiakin. Suljettu kissapopulaatio luo ansainta mahdollisuuksia jo pelklllä maatiaisilla ainakin jos tori-tarjontaa tutkii.
- Anonyymi
Pyytäisin meidän isännöintiä allekirjoittamaan tämän, mutta kun ensin sieltä pitäisi sada ulos vuoden 2023 tilinpäätös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124697Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1744433Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961813- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331443Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3621142Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61139- 611020
- 681002
- 92968