Mitäs jos ne syrjityt estäisi Suomen itsenäisyyttä,asein !?
Eihän meidän diktatuuri hallnto ja vielävähemmä diktatuuri Mediamme !?
Suomi tunnustaa mieluummin Bidenin kansanmurhaa,enemmin Palestiinaa ja Luhanski Doneskia !?
Anonyymi-ap
5
124
Vastaukset
- Anonyymi
Suomeahan hallitse,epädemokraattiset mediat,sosialistisen Armeijan ja länsikolhoosin Nato pelotteella,jota uskomtokunnat peesaa !?
- Anonyymi
Suomen oikeiston Venjä kateustalous,on löytänyt piilo kommunismissaan sosialismin,Armeijasta talouteen,tukiaisten muodossa,jenkki sodathan siihen kuuuu !?
- Anonyymi
Olemmehän mekein jokaisessa sodassa ja mihityksessä,joillakin sotilailla ja vielä omin varoin, eikä paskahousut valita,helposti !?
- Anonyymi
Venäläisyys on sairautta.
- Anonyymi
Äöä vaan kuole siihen,häpeällistä kateus rasismia !?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 805304
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai734697Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1314650Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3582034- 941680
- 971587
- 2571486
- 3481191
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.571012- 2001001