Anteeksi. Luovutan.
Turhaan yritin, en kelpaa!
Etsikää joku joka jaksaa.
Mä se en enää ole. En jaksa yrittää tuulimyllyä vastaan.
Anteeksi, en kelpaa
Anonyymi-ap
4
442
Vastaukset 4
- Anonyymi
Kukka tuulimyllyt?
- Anonyymi
Ne tarhaa nykyään Ruotsalolla tuulimyllyillä turkiksia.
- Anonyymi
Tsemppiä avaajalle, ei niin pitkää yötä ettei aamu koita, ei niin pimeää yötä, ettei aamu voita.
- Anonyymi
Mihin et kelpaa?
Kaikki kelpaavat johonkin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2831140Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "260985Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49920- 105874
- 99809
- 73808
- 107679
- 64578
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2551Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11488