Suomi-naiset eivät sytytä!

Eiköhän se ole sama miehillä,että miksi lähteä Välimerelle asti hakemaan suomalaista seuraa(jos on se mielessä)

Suomi-tytöt ovat muutenkin poikkeuksia luk.ottamatta todella tylsiä harakoita,jotka luulevat itsestään pikkasen liikaa.
52282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juhannuskokon, varmista ettei ole metsäpalovaaraa.

Hauskaa Juhannusta Pica pica.

Äänestä

Äxsä kulkee varmaan väärissä mestoissa? Mulla ei ainakaan oo mitään valittamista, Suomi-mimmit on ihan fantsuja! Mä tykkään ja ne tykkää takasin... :-) Oujee!!!

Äänestä
  • Niinpä - tuollaisten x x xxxx -tyyppien takia Suomi-tytöt hakevat nautintoa välimeren miehistä. Nämä kaljamahaiset suomalaiset peräkammarin pojat ja jätetyt luuserit kun eivät sytytä!

    Äänestä

  • Hiili kirjoitti:

    Niinpä - tuollaisten x x xxxx -tyyppien takia Suomi-tytöt hakevat nautintoa välimeren miehistä. Nämä kaljamahaiset suomalaiset peräkammarin pojat ja jätetyt luuserit kun eivät sytytä!

    Muistaakseni en valittanut seuran puutetta suomessa.

    Halusin vaan kertoa mieltymykseni ulkomaalaisiin naisiin,enkä itkeä jos joku muija on pettänyt Perttiä turkkilaisen gigolon kanssa.Muutenkin liiaksi jalostetuissa suomalaisissa löytyy kaikenmaailman häiriintyneitä inisiöitä esim.sinä

    Äänestä

Taidat etsiä naisia kapakoista.. tai sitten muuten vain vääristä paikoista...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


x x xx xxx kirjoitti:

Eiköhän se ole sama miehillä,että miksi lähteä Välimerelle asti hakemaan suomalaista seuraa(jos on se mielessä)

Suomi-tytöt ovat muutenkin poikkeuksia luk.ottamatta todella tylsiä harakoita,jotka luulevat itsestään pikkasen liikaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu