Näyttäis että mallia ei ole kovinkaan paljoa tuotu Suomeen. Mutta kertokaas kokemuksistanne jos kellä on ollut kyseinen 90-luvun alun peli käytössänne. Kaikenlaiset hyvät ja huonot puolet kiinnostaa.
www.motorbikes.be/en/Suzuki/1991/GSX 600 F (Katana)/
www.motorbikes.be/en/Suzuki/1991/GSX 600 F (Katana)/
Vastaukset 5
Vanhimmat
mulla käytössä GSX 600 F 92 olen tyytyväinen ei mitään ongelmia....
Olen ajatellut kyseistä pyörää hankkia (nykyisen raskaamman tilalle) lähes yksinomaan yksin ajoon mutkateille ja ehkä joskus piipahdan radallekin.
Onko tuo mielestäsi sopiva peli kyseiseen ajeluun?
Uskallan "iskeä kynteni" myös tuollaiseen vähän iäkkäämpään pyörään, kun tuo kunnossapitopuoli ei tuota minulle ylipääsemättömiä ongelmia.
ota samointein 750:nen, jos katsot millä max. tehot 86hp/11000rpm ja vääntö 59,8Nm/9600rpm tulee, niin kyllä saat huudattaa ennenkuin on kivaa.
Vastauksista
Mulla on vm 95, 44 tkm. joka on just sama prätkä väriä lukuun ottamatta. Mielestäni sopii kaikenlaiseen ajoon. Pyörää on hyvä viedä ja tottelee hyvin. Ehkä liian "löysä" tai pehmeä, mutta sen saa korjattua jousitusta säätämällä. Oon ajellu sillä paljon myös 2 päällä, silti löytyy mulle tarpeeksi potkua, eikä tunnu liian pieneltä. Ok valinta jos ei ihan kyykkyä kattele. Just tos kirjoittelin löytyneestä välivapaasta, mutta epäilen öljynvaihdon auttavan.