haastoivat riita sikajuhlissa,jos Sysmään tule vieraspaikkakuntalainen ,niin heti tulee peräkammaripoju haastaan riitaa,mikä teitä vaivaa.
taas kammaripojat
10
1438
Vastaukset
- Anonyymi
Oppiipahan
- Anonyymi
En ole koskaan kuullut kaupungista?
Kerran ajoin Luumaen lapi ja sanoin myohemmin
etta: I'm from Bone Hill!
Sanoi joku et ei se mitaan, ajattele kun joku on
kotoisin Liverpool!.........MAKSA-ALLAS?!
Kerran oli joku ulkona takin kanssa jossa luki selassa:
Ferry Island! Kysyin tyypilta missa pain on maailmaa?
Sanoi etta on: LAUTTASAARI, (Hki) - Anonyymi
Ketkä ne oli tai mistä päin sysmää?Oliko isokin joukkio?
- Anonyymi
Ai! Riuvaaja ei kestä
JulkisuuttA.- Anonyymi
Minunkin kysely onko tunnetusta riidanhaastaja suvun vesasta kyse on poistettu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minunkin kysely onko tunnetusta riidanhaastaja suvun vesasta kyse on poistettu.
Joo aamulla oli vielä tunnistettavat tuntomerkit mut nyt poistettu
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo aamulla oli vielä tunnistettavat tuntomerkit mut nyt poistettu
Eipä yllätä. Ja hetki sitten tappeli uotissa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä yllätä. Ja hetki sitten tappeli uotissa.
Ei kyllä häntä näkynyt sikajuhlissa, joten älä levitä väärää tietoa
- Anonyymi
Oli kyllä kyse nuoremmasta porukasta.
- Anonyymi
Pösilö kuitenkin.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1872748- 1642549
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182267Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee612094Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."31749Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu2081469"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591464Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2301214Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää971164Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3711089