Oi nuoruus

Anonyymi-ap

Tunsin teinikikkelini paisuvan ja vääntäytyvän pystymmäksi boksereissani.... Katsoimme kotibileiden jälkeisenä aamuna pornoa kaverini kanssa ja molemmilla peitot alapäiden suojana. Ajattelin, että tästä pitäisi päästä piakkoin vessaan tai kylppäriin runkkaamaan. Videolla kolme ukkoa nussi nuorta tyttöä niin, että tyttöraukka tuskin kävelisi hetkeen tuon session jälkeen. Pian kaverini sanoi menevänsä suihkuun ja tajusin heti, että runkkaamaanhan hän oli menossa.

Kuulin kylppärin oven menevän lukkoon ja ajattelin nyt olevan minun hetkeni. Kaivoin kivikovan heppini esiin ja aloin runkkaamaan ja samalla tuijotin videon rytmikästä panemista ja haaveilin olevani yksi noista miehistä. Vaihdoin äänilähteen kuulokkeisiini ettei videon äänet kuuluisi huoneen ulkopuolelle. Lähes hikeä valuen runkkasin vehjettäni ja huokailin äänekkäästi ja aloin päästä nopeasti kohti h-hetkeä. Juuri kun tunsin kullini alkavan saavuttaa tavoitettani, kuulin kolahduksen ja käänsin päätäni huoneen ovelle.

Ei, se ei ollut kaverini vaan hänen pikkusiskonsa, joka oli astunut huoneeseen ties kuinka kauan sitten ja kuvasi minun runkkaustani. Säikähdin niin, että lopetin välittömästi mutta vehkeeni sojotti aivan kohti kattoa. Pikkusiskonsa osoitti minua hymyillen ja irrotin kuulokkeeni korvaltani ja kuulin hänen sanovan: Jatka ihmeessä loppuun saakka. Mulla on koko setti tallennettuna ja luulen, että me voidaan käydä jonkinlaista kauppaa tästä videosta.....

4

2410

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nyt on taas luettu niitä isojen poikien lehtiä vähän liikaa!

      • Anonyymi

        Ihme vinkujia täällä. Kai se pikkusiskotkin kiinnostelee, jos veljen huoneesta pornoa kuuluu ja kaikenhan teinit kuvaa nykyään aivan automaattisesti ja jakavat eteenpäin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ihme vinkujia täällä. Kai se pikkusiskotkin kiinnostelee, jos veljen huoneesta pornoa kuuluu ja kaikenhan teinit kuvaa nykyään aivan automaattisesti ja jakavat eteenpäin.

        Yksinkertainen Uuno et edes sitä tajunnut että tossa sadussa se oli sen runkkarin kaverin pikkusisko. Teillä päin varmaan koko perhe kuvaa toistensa paskallakäynnitkin ja laittaa ne nettiin jos selitystäs soveltaa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Yksinkertainen Uuno et edes sitä tajunnut että tossa sadussa se oli sen runkkarin kaverin pikkusisko. Teillä päin varmaan koko perhe kuvaa toistensa paskallakäynnitkin ja laittaa ne nettiin jos selitystäs soveltaa.

        Sinähän se oikea älyn jättiläinen olet. Kai se sisko on tiennyt, että veljellä on kaveri kylässä ja nähnytkin oman veljen menevän kylpyhuoneeseen. Et taida tietääkään miten himoissaan nuo tietyssä iässä olevat nuoret tytöt on ja hinkuttavat itseään, vaikka miten puhumattakaan jos veljen kaveri on ollut tytön ihastuksen kohde..


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      22
      2518
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      144
      2453
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      53
      1781
    4. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      88
      1431
    5. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      183
      1149
    6. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      26
      1013
    7. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      813
    8. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      811
    9. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      11
      766
    10. Tuleeko meistä

      Koskaan mitään vai ei? Mitä luulet/uskot?
      Ikävä
      60
      701
    Aihe