Imatran tapahtumat

Eiks siel muuta o ku muistojen ajot.HÄH!!!!
6924
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minkä ihmeen takia pitää olla joku HÄPPENING.
Tuu heinäkuun lopulla Imatralle, mee baareihin, biitsin ja terassien kautta. Siinä siulle häppeningiä.
Aina joku eksyy kesähelteilläkin viikonloppuisin baareihin.
Silmät auki, mieli auki niin varmasti on hauskaa ja muisteltavaa talvella.
TEE ÄKSÖNIÄ ITE äläkä oota että muut järjestää sitä.
Saa lainata-ihan oma motto täksikin kesäksi.

Äänestä

Kuka hölmö ees suunnistaa juhannuksena kaupunkiin EI KUKAAN SIKSI EI OO TAPAHTUMIA!!!!!!! pois kaupungista

Äänestä
  • juhannus ihan jossain muual ku imatral

    Äänestä

  • nykyisin heinäkuun lopulla? Voi Helvetti.

    Äänestä

  • juhannuss kirjoitti:

    nykyisin heinäkuun lopulla? Voi Helvetti.

    Kyl jussi on tääl ainakin normaalisti.siit en tiedä miten imatral on.

    Äänestä

Siel on rocktotheriver 19-20.08.2005
pari bändii, pari baarii ja pari immeistä.
Tuu sie kolmanneks !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heinäkuun l... kirjoitti:

Eiks siel muuta o ku muistojen ajot.HÄH!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu