Nina Backman radionovalla

Anonyymi-ap

Taas piti kanava laittaa äkkiä vaihtoon kun Vehviläinen ja Kuukka lopettivat.
Tämä rouva Backman aloitti jälleen taas jokapäiväiseen tapaansa puhua lapsistaan , kuinka lapsensa älysi itse pistää takin päällensä. Tätä hoentaa ja toistoa jatkui aina siihen saakka kun sai älykkäämpää ohjelmaa kanavaa vaihtamalla. Tätä lapsiensa älykkyyttä ja erinomaisuutta ilmeisesti tulee joka päivä, mitä joskus kuunnellut. Ei tosin kuulijasta mitään älykästä kuunneltavaa. Radionova, eikö todellakaan löydy juontajaa joka keskustelisi muustakin kuin perheestänsä. Raskasta ja täyttä p*sk**.

6

433

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkohan muiden lapset hänen mielestään mitään.

    • Anonyymi

      Ärsyttävää kälätystä on, en voi sietää myöskään hänen ohjelmaansa.

    • Anonyymi

      Televisiossa todella ällöttävä tapa seisoa, jalkaterät 180 asteen kulmassa levällään. Ei ainakaan naisellinen tapa.

    • Anonyymi

      Parhaita juontajia kaikki.

    • Anonyymi

      Kuukka on kyllä huonoin kaikesta, ei vaan pysty kuuntelee vaan on pakko vaihtaa kanavaa.

      • Anonyymi

        Kuukka on ihan ok vaan tämä Backman ei, vaihtoon joutaisi. Tässä muutamana aamuna oli Bacmannilla sijaisjuontaja, kiva ääni ja rauhallinen puhetapa,sitä kuunteli mielellään.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      105
      9533
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      49
      4681
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1976
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      1951
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1650
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1401
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      40
      1319
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      927
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      30
      913
    10. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      912
    Aihe