David brown 1390

Mistä sais david brown 1390 takalasin saranat? Suomesta ei uusia raaskis ostaa kun maksavat 100€ yhteensä😑😑
3499
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Millaiset ne on

Äänestä

En minä kyllä 100 euron takia viitsisi paleltua traktorin hytissä vaan ostaisin ne saranat. Itseltäni meni viime talvena takalasi kun lingosta lensi kivi, ja maksoi 135 euroa enkä miettinyt yhtään laitanko uuden lasin vai en, samana päivänä oli uusi lasi paikoillaan.

Äänestä

Kummaa nuukailua? Etpä oikein mistään ja vanhojen saranoiden korjaaminen tai uusien teettäminen maksaa luultavasti enemmän, jos et tee niitä itse.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistä sais david brown 1390 takalasin saranat? Suomesta ei uusia raaskis ostaa kun maksavat 100€ yhteensä😑😑

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu