asiakaspalvelu dna uhittelee....

Anonyymi-ap

dna laskussa jotain himmeitä huijaus laskutusta ja akka väittää että dna:lla oma vika? mikä vika kun ei mitään hyväksytty ole pelkkö vierailu eli selailu on maksanut ja kerroim dna asiakaspalvelu että teen rikosilmoituksen.

dna viestitti hetken päästä ei kannata tehdä ei mitään hyötyä? hahaha hahah mitä vilunkia kun pyysin heitä erittelemään laskun ja maksan normaalisti liittymän kuten ennen ja ylimääräinen menee selvitykseen. eivät suostuneet.

dna ja amli oy yhteistyössä huijaavat asiakkaita harhaan johtavalla mainonnalla sekä veloittaa pelkästä sivustolla vahingossa käydessä sekä selailessa mitä vain otsikkoa tai asiaa ja missään ei ole mainintaa että eksyminen pelköstään sivustolle maksaa vaan siellä sanotaan että kaikki selailu ilmaista.

dna palkitsema sivusto vielä voiko tämän räikeempää huijausta enää suomessa olla ja operaattori mukana tässä rahan vedossa ihmisiltä .amli oy ja dna kiinni tulevat vielä jäämään se on selvä asia.

2

476

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jospa opettelisit kirjoittamaan, niin sepustuksestasi saattaisi saada jotakin tolkkua.

      • Anonyymi

        Jos samalla tavalla sekoilee tuonne DNA:lle niin en yhtään ihmettele heidän kantaansa.

        Itse olen saanut oikaistua useimmiten yhdellä s-postilla.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      177
      4995
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4376
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3107
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      253
      2952
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2892
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2501
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1747
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1733
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      1719
    Aihe