Nirppanurkasta kohti mummonurkksa

Anonyymi-ap

Jokaisessa tansseissa käyvän naisen osa.

Siirtymänopeus naisterivissä noin 0,5 - 1 metriä vuodessa. Vauhti riippuu siitä kuinka nopeasti rupsahtaa

8

255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miehillä menee vielä lujempaa. Kaljamahat sen kun kasvaa, kaljua ilmaantuu, jäsenet jäykistyy ja sen näkee naamasta kun lakkaa saamasta.

      • Anonyymi

        Ja sitten vielä se haju ja hajuvana.


      • Anonyymi

        Onneksi minulla riittää nuoria tanssijoita, ei vanhoja mummoja jaksa vetää perässä.


    • Anonyymi

      Naisilla se tanssitaito on plussaa.

      • Anonyymi

        Kiitos, joku positiivin ihminen tällä palstalla.


      • Anonyymi

        100 naista 10 osaa tanssia, muita saa opettaa, jos on kauniita.


    • Anonyymi

      Jos nainen vähärasvainen harrastaa liikuntaa ja syö terveellisesti tuo siirtymisnopeus voi tippua 20-30 cm per vuosi kohti mummonurkkaa.

      Jos nainen löysälihainen läski liikkumaton epäterveellistä ruokaa vaihti voi olla jopa1-2 metriä per vuosi poispäin nirpasta.

      • Anonyymi

        Kyllä se pitäisi sinun olisi pitänyt tajuta jo ajat sitten, että mainitsemassasi nurkassa naiset ovat aina olleet erikoistuneita haksahtamaan typeryksiin, joista yhä suurempi osa on nykyisin sitäpaitsi ueaan kertaan palautettuja postimyyntisulhasia siihen vedoten, että ne eivät ollenkaan vastanneet postimyyntiluettelossa annettuja tietoja koskien värejä ja kokoja.

        Ei siis ole mikään ihme, että kaltaisellasi järkitanssimiehellä on ollut hirvittäviä vaikeuksia kontaktoida mainitsemassasi nurkassa oleskelleita, typeryksiin erikoistuneita naisia.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      68
      7574
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      124
      2989
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      143
      1813
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1679
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      122
      1512
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      171
      1461
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1192
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      78
      879
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      812
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      774
    Aihe