En tiedä ovatko palstalaiset kuinka tarkaaan seuranneet Lähi-idän tilannetta tai löytyykö täältä peräti näitä "homot palestiinan puolesta, queers for palestine" kannattajia, mutta itse olen miettinyt että kauhea ristiriita. Kun fakta on kuitenkin se että Palestiinalaisalueilla tapetaan homoja Palestiinan hallinnon toimesta niin miten ihmeessä niin monet etuoikeutetut länsi ja suomi homot tukevat Palestiinaa? Muslimit jos pääsisivät valtaan niin eivät he mitään pride lippuja ilolla liehuttelisi, vaan päinvastoin...
Onko osa sateenkaariporukasta jotenkin itsetuhoista kun hamasia kannattaa vai onko kyse jostain SA-juutalaisvastaisuudesta? Ihan käsittämätöntä kuitenkin!
Israel / Hamas / Homot Palestiinan puolesta
12
948
Vastaukset
- Anonyymi
He, jotka matkustavat, lomailevat Lontoossa, Ibizalla, Gran Canarialla ja New Yorkissa.
- Anonyymi
Eivät Gazassa? No ehkä sitten kun se kunnostetaan bling-bling Trump-Gazaksi? Siinä mainosvideossa ne rannalla bikineissä tanssivat partakaverit varmaan houkuttelevat monia?
- Anonyymi
On monia muitakin paikkoja missä lomailevat. Esimerkiksi Berliinissä.
- Anonyymi
Euroviisuissa tämä ilmiö taas kerran nähdään. Israel on edustettuna tänä vuonna laulukilpailussa kappaleella "New Day Will Rise" ja ns. suvaitsevat euroviisuhomot ovat jo ilmoittaneet boikotoivansa ja vihaavansa sen esittäjää Yuval Raphaelia.
- Anonyymi
Suvaisevaiset on vain vaatijoita, mutta ei suvaitsijoita.
Suaitsevaisuus on nykyajan "hakaristi" - Anonyymi
Eläköön Israel !
- Anonyymi
Katsoin Areenalta sen Oscar-palkinnon voittaneen Palestiina-dokumentin. Mun tutkani värähteli niiden kahden pääosan esittäjän välillä. Eiväthän he voineet tietenkään tuoda sitä asiaa esille tässä yhteydessä koska ainakin toinen heistä olisi kivitetty tai heitetty talon katolta alas palestiinalaisten toimesta mutta jäin miettimään että millainen suhde näiden kahden pääosan esittäjän välillä todellisuudessa oli. Rivien välistä ja nopeista kameraleikkauksista aivan kuin kyseessä olisi ollut kiellettyä, Palestiina ja musut kun kyseessä jopa, tappavaa rakkautta?
- Anonyymi
TV:ssä haastattelivat yhtä suomalaista suvakkimiestä mikä oli musujen mielenosoituksessa Ranskassa. Hyödyllinen idiootti niille, eivät säästäisi henkeään kun pääsisivät valtaan.
Onneksi alkaneet Ranskassa karkoittaa riehuvia musuja, tuo suvakkikin odottaa karkoitustaan. - Anonyymi
Tälleen euroviisuviikolla tää aihe nousee taas esille.
Onko kyse tiettyjen homojen täydellisesti tietämättömyydestä siitä mitä palestiinalaiset tekevät homoille ja lesboille ja vain homojen itsetuhoisuudesta? - Anonyymi
ONKO KAIKKIVALTIAS NYT KATSONUT AJAN TULLEEN ?
ALLAHIN RANGAISTUS?
MIKSI SUOMEN MEDIA JA ROSKALEHDET OVAT VAITI TÄSTÄ KATASTROFISTA?
https://www.youtube.com/watch?v=WxThEyT11es- Anonyymi
Se on Allahin tahto. Allah on kutsunut kaikki muslimit Euroopasta paloa sammuttamaan.
Jos ei sammuta paloa niin ei ole asiaa paratiisiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2099741Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen414505Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1244037Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1113927- 2193609
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik403014Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1561567Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its891502- 1101287
Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!
Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A151221