Useimmat ihmiset tykkää onanoida, yksinkertaisinta ja vähiten ympäristöä vahingoittavaa olisi onanoida elintään mutta impotenteiltä ja naisten orjilta ei se onnistu, joten he päätyvätkin useinmiten pönkittämään ja puunaamaan naisensa egoa tai autojensa konepeltiä, mökin terrassia tai vaikka sosiaalista statusta.
Naiset taas tykkää tyydyttää itseään hiukan eri tavoin, he haluavat valita, olla itsenäisiä ja itsekkäitä, vaikka todellisuudessa nuo yksilöiksi eriytyneet ovat pahimpia oman onanoijia.
Yksilökeskeinen yhteiskunta, on itsensä tyydyttämisen yhteiskunta, ja useimmat ihmiset tyydyttää itseään dopamiinilla, hormonilla joka ryöpsähtää orgastisesti jokaisen ostoksen, klikkaiksen ja valinnan jälkeen. Siksi koko ajan pitää saada lisää valintoja.
Sä oot kuule runkkari ja itsensä tyydyttäjä , et vain harhaisena kuplassa ja mielesi peräkammarissa piilottelevana halua myöntää totuutta. Tuolla faktan tieteelliset todisteet:
https://yle.fi/aihe/artikkeli/2019/08/26/yksi-ainoa-aivokemikaali-saa-meidat-kohtalokkaalla-tavalla-haluamaan-jatkuvasti
Mikä sinua tyydyttää?
Anonyymi-ap
4
303
Vastaukset 4
- Anonyymi
Hävettääkö ja haluaisitkö siksi sensuroida ja piilottaa tiedon joka paljastaa totuuden sinusta. Hyvä että edes häpeät itseäsi ja toimintaasi, mutta kannattaako sitä jatkaa.
- Anonyymi
Ei ideologisessa pakokauhussa olevat ihmiset pysty ajattelemaan muuta kuin itseään ja läheisään.
- Anonyymi
Punavihreillä tämä on ongelma, siksi syntyvyys laskee.
- Anonyymi
Tai sitten, katsovat parhaaksi.
Tautia saamatta: Tippuri, kuppa tai ihan satiaiset Jne..
Ei moittimista, kukin tavallaan!!!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va731929Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661209- 1411008
Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu20969- 89685
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa106675Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63652- 41648
- 56624
- 58580