Mistäköhän löytyisi edullista viihde-elektroniikkaa? Tarvista olisi ainakin TV:lle ja kotiteatterilaitteistolle...
Netissä verkkokauppoja?
Netissä verkkokauppoja?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
varmasti!!!
Löytyy, jos löytyy. Ne tarjoustuotteet sattuu jus nyt oleen loppu, mut tuossa ois tuo hiukka kalliimpi. Tuo meinaan tuntuu olevan tuon liikkeen tapa toimia ja siitä syystä olen lopettanut siellä käymisen. Mieluimmin maksaan muualle hiukka enemmän ja saan just sen tuotteen, mnkä haluan, enkä sitä, mitä myyjä pakottaa ostamaan, kun sitä, minkä haluun, ei nyt just ole varastossa.
Marketista saa yleensä halpoja.Mutta eurolla saa euron tavaran eli laatu ei kovin hyvää.Jos koko kotiteatteri laitteisto maksaa pari sataa euroa niin eihän se ole kuin yhden laatu kaiuttimen hinta,jos sitäkään.
Olen ostanut monta kertaa E-Villestä, joten sitä voi ainakin suositella.
http://www.tavaratalot.com/2011/10/e-ville.html
Gigantin pihalla olevasta SER-kierrätysromusta löytyy yllättävän paljon ehjiä laitteita. Joten hinta/ laatusuhde on paras mahdollinen.
ulkomailta tilaat tsekkosslovakiasta varmasti saat halvalla.
tsekit unkari saat halavlla kuvaputken.
Eu sopimus oli etteio tarvii veroja maksaa mitään ykimääräistä jos pieni kuletus.
javascripti kotona
Hyvä että edes se...
http://mt-elektroniikka.mycashflow.fi/ täältä ainakin saa halvalla
Meinaat että aloittaja olisi sinnitellyt yli kymmenen vuotta ilman viihde-elektroniikkaa?
Kerrohan mitä kaikkea olet sieltä ostanut? Ja onko palvelu ollut hyvää? Koska kuulut näemmä nostoväkeen niin oletko armeijan vanhoja kamppeita löytänyt? Ja oliko ne kanssa halpoja?
Myös tori.fi-sivuilta voi katsella edullista telkkua.