p10 pakoputki

takapönttö ruosteessa niin pahasti että olis aika vaihtaa uusi. Aattelin vaihtaa vähän kalliimpaan jollain komeella ulostulolla ja jos sais vaikka vähän komeemmat äänet kun walkkerista =) Mutta mitä näitä eri merkkejä on jotka tekis näitä suoraan kyseiseen kulkupeliin

Supersprintin sivuilta löyty ainakin...
Paljon tollaset maksaa.
4521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Vain taulapää maksaa tuosta pöntöstä tuon yli 300e hinnan.

    60e saa P10 peruspöntön, 100e jo laadukkaan ja kromiset päät ei paljoa maksa.

    Äänestä

  • Tossa marteliuksen putkessa on ainaki hyvät äänet vakioon verrattuna ;) ite just keväällä vaihdoin ku oli vanha lähes puhki...ja ulostulo on ihan kivan näkönen...yhdellä muistaakseni 90mm ulostulolla.

    Äänestä

Itse laittaisin heti walkerin, jos takaisi hiljaiset äänet.

Muflex peruspönttöllä sai äänet kaupan päälle vaikka en niitä halunnutkaan. Kiihdytyksissä törkeät pörinät ja murinat. Matka-ajossa äänet asettui. Jonkun mielestä varmasti ärhäkän kuuloista, mutta ei niitä pidemmän päälle jaksa.

Muflex maksoi vähemmän kuin walker, takuu oli 2-3 vuotta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


slx kirjoitti:

takapönttö ruosteessa niin pahasti että olis aika vaihtaa uusi. Aattelin vaihtaa vähän kalliimpaan jollain komeella ulostulolla ja jos sais vaikka vähän komeemmat äänet kun walkkerista =) Mutta mitä näitä eri merkkejä on jotka tekis näitä suoraan kyseiseen kulkupeliin

Supersprintin sivuilta löyty ainakin...
Paljon tollaset maksaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu