Senssu The Aktivaattori. Miten on, annatko luvan selvittää ja julkaista tietosi täällä suomikaksnelosen Pattayan matkailupalstalla? Vastaa selkeästi rekisteröidyllä nimimerkilläsi, kiitos! Ei tarvitse isoja kirjaimia ylimääräisiä. Joo vai ei?
Voitko vastata, ettei tule sitten jälkipuheita kuten Pasasella?
Chiang Main Paraisten peukaloterminaattori
6
198
Vastaukset
Mielenkiintoinen kysymys anonyymiltä puskastaan kysellen ja piruillen.
Ensinnäkin olet osoittanut mikä olet noilla aloitussarjoillasi, joten lähde asiassa kanssasi tästä aiheesta tämän enempää.- Anonyymi
Tuliko kyrvånsyylåltå hätäkakka??
- Anonyymi
Aiot siis jatkossakin puhua puskista puskahuutelusta, luikkimisesta ja siitä kuinka sellainen ei ole mies, joka puskajussina huutelee puskista? Ok. Ei muuta kuin kellohame heilumaan ja lilaa luomeen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aiot siis jatkossakin puhua puskista puskahuutelusta, luikkimisesta ja siitä kuinka sellainen ei ole mies, joka puskajussina huutelee puskista? Ok. Ei muuta kuin kellohame heilumaan ja lilaa luomeen.
Mikä on ongelmasi? Eihän minua ole olemassa!
> < - Anonyymi
Mitä puskasta huutelija senssu piipität?
Tämähän:
"Otan Pupelta hanuriin.
By Kyrvånsyylå
Voin vakuuttaa että otan Pupelta hanuriin.
By Kyrvånsyylå
Huomenta Senssu.
Voin vakuutta, että niin minäkin... aivan varmasti.
By NumBall, ihan Simona, 63v.
Voin vakuuttaa että otan Pupelta hanuriin.
By Kyrvånsyylå
Kikkeliskokkeliskivekset.
Senssu & Numballi.
Maali, maali, maali se on, maali se on
hunajata, hunajata, hunajata mulle,
hunajata, hunajata, hunajata sulle.
Oh oh, voi hanuri.
Maali, maali, maali se on, maali se on
hunajata, hunajata, hunajata mulle,
hunajata, hunajata, hunajata sulle.å
Oh oh, soi hanuri.
By Puppe"
on sinun itsesi tekemä aloitus.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Asiakkaalle ei myyty energiajuomaa - tuomio tuli syrjinnästä
Vaikka oli ilmeisesti täysi-ikäinen. Tosin ei lapsiakaan saisi syrjiä, koska oppivat helposti itsekin syrjimään, jos koh402624Miksi aina pitää kilpailla parhaudesta?
Mua ärsyttää se, että kaikki kilpailut ja visailut keskittyvöt aina siihen, kuka on paras missäkin. Tänäkin aamuna tuli601975Pakkoruotsista luopumalla kymmenien miljoonien säästöt
Pakkoruotsin opiskelun kustannuksista ei ole juurikaan tehty kustannusselvityksiä, mutta joidenkin arvioiden mukaan siit521839- 911663
Luterilaisen kirkon koko kastekaava on väärä
Uudessa testamentissa on kaksi täysin ristiriidassa olevaa kastekäskyä Matt 28:19 ja Ap. t. 2:38. Matteuksen evankeluimi411494Kerro minulle
Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö621095Seksuaalinen ahdistelu, naisten vähättely ja törkeä käytös naisia kohtaan kukkii rakennustyömailla
Tällainen lienee ihan tavallisista kaikilla "äijävaltaisilla" työpaikoilla. Kaikki miesvaltaiset alat eivät ole toksise1211045Miten Yxäri iskettiin?
Voisin tässä unta odotellessani kertoa, miten mieheni lähestyi minua. Tunsimme entuudestaan. Hän kyseli minulta aina j1661021Kristinuskossa Isän ja Pojan ja Pyhän Hengen nimessä
Jeesuksen kehoitus kastamiseksi Isän ja Pojan ja PH:n nimeen. Matt 28:19: "Menkää siis ja tehkää kaikki kansat minun378995Rakkaalle J miehelle.
Hitto mulla on sua ikävä. Haluisin heti nyt tulla sun syliin ja suudella sua.ja, ja ja... Hirveä ikävä.64965