SENSSU

Aloituksia
372
Kommenttia
1696
THAIMAALAINEN GRILLAUSHIMO.
Istun hörppimässä täällä Chiang Maissa vakipaikallani Thaimaan parasta kahvia lueskellen Sisäpiirin apinoiden oireiluja2135Jokapaikan Topi ja lapsien juoksunopeus.
Coopperi ja askellusnopeudet ollut tänään matkailuaiheinaan, joten osallistun hieman, en tosin sanallakaan aiheeseen lap293Paniikkihäiriöpäivä.
Numba. Ehdotan, älä kommentoi lainkaan mitään tänään, katsotaan sitten päivän oireilut, kun rakkaalla on nyt vauhti pääl7117Hauska kommentti sisäpiirin apinalta, todellakin.
Just just, että nytkö sitten sinuakin pappa reppanaa vääristellään, ja ihan sattumalta samoin, niin kuin isäntähahmoasi,071Parinsadan viikonlopun viisas.
Tässä hörpätessäni Thaimaan parasta kahvia ja tuprutellessani pikkuhoffeja niin pohdin että missä tulisi viettää muutama078SENSSUFOBIA.
Hauskaa. ===============================================================================================================069VAATIMATTOMUUSKAMMO.
Palsta-aktiiveista kukaan ei ole syntynyt ns. kultalusikka suussaan. Pääartisti on erittäin vaatimattomista olosuhteist36270HERHILÄISIÄ, ÖTÖKÖITÄ, HIKOILUA JA LOMAKÄRSIMYSTÄ.
Kaiken lisäksi järjetöntä, jopa köyhää. Täysin käsittämätön tämä oikea Thaimaa, kun se ei ole kuten metropoli Pattaya.6128Jäänyt tekemättä ja kokematta.
On ihmisiä jotka ovat kokeneet kaiken ja sitten kun ovat vaikka kerran kokeneet, niin tietävät aiheesta kaiken ... aivan293VISPIPUURO.
Sisäpiirin Apinoiden yleisin aamupuuro on vispipuuro. Pattayan rakkailta se onnistuu simppelisti ilman motorisoituja vis8123Puuro, siis puuro ja varsinkin riisipuuro.
Pattayan matkailun perusydin on puuro. Muistakaa rakkaat, nimenomaan puuro, ei siis velli. Puuro miehen tiellä pitää.291Minun lempikuvani minusta.
Tyttö2010Neitinen99,9%Naisella on krooninen tarve huudella puskistaan kun ei kykene räpsäyttämään, vaan ainoastaan rohke11176HÖLSKYTÄ PULLOA ENNEN AVAAMISTA.
Otsikko on vertauskuvallinen viitaten juhlajuomaan ja toimii myös kolalla. Täsmälleen samalla tavalla toimii Tyttö2010N8170Katteettomia lupauksia.
Ymmärrän toki 20.000 egen hermoheikon vedonlyönnin koska hän ei kykene ensin ajattelemaan ja sitten vasta kirjoittamaan9125Tämä on hauska.
Minä nimittäin tiedän jo kuka olet ja missä olet ja se ei ollut laisinkaan yllätys.9201Säälittävän ja huvittavan sekoitus.
Sekoituksia on hyvin monenlaisia saanut lukea Tyttö2010Neitinen99,9%Naisen kirjoittamana. Minun mielipiteeni sen sijaan6134Minä tiedän kuka on Senssu.
Tietääkö myös Sisäpiirin Apinoiden Satasenköyhä, tuo Tehdasköyhä joka Laiffina esiintyy kun ei ole Tyttö2010Neitinen99,92126Tiesittekö tätä Rakkaat Sisäpiirin Apinat?
Kaikilla on jonkun kelakortteja ja muita kortteja kuvattavaksi ja niitä on netti vääränään. Kaikilla siis. Mitä muita1106Hyvää vappua.
Voitaisiinko sanoa vaikkapa niin että vappu on eräänlainen aurinkoisen ajan alku suomessa, jolloin auringon säteillä kes3124Maalaisjuntti vs. kaikki.
Olen erittäin kauan jo todennut tosiseikan, että Sisäpiirin Apinat on maalaispoikia, mutta idiooteimmat juntteja. Nyt o14276