"No, haluatko viimein toteuttaa unelmasi, kysyin vaimoltani etelässä ollessamme jossa mustia miehiä riitti ja tiesin kuinka vaimoni on niitä katsellut.
Heh, heh, mitä sinä nyt meinaakkaan, en toki sillall ole koskaa aatellu, vaikkakin toki olen kiinnostunut jotenki siistä.
Mennään baariin ja siellähän niitä tummaihoisia oli, sanoin vaimolleni - valitse noista joku...
Lomalla etelässä
3
3539
Vastaukset
- Anonyymi
Minun vaimo 49 v lähti serkkutyttönsä kanssa Turkkiin loppukesästä. Vaimo tuli lomalta tyytyväisenä. Serkkutyttö kertoi minulle tyttäremme syntymäpäivillä, että mitä siellä oli tapahtunut. Ensimmäisenä iltana yökerhossa paikalliset nuoret miehet olivat tanssittaneet ja piirittäneet suomalaispuumia. Siellä oli suudeltu ja kosketeltu ihan julkisesti. Olivat menneet jatkoille yhteen huoneistoon pienellä porukalla. Siellä kaksi turkkilaista oli pannut vaimoani. Serkkutyttö oli katsonut avoimesta ovesta hetken aikaa. Loman neljä viimeistä yötä serkkutyttö oli saanut nukkua yksin hotellihuoneessa. Vaimo ei tiedä, että minä tiedän. Pannessamme kerron fantasioinani, että hän olisi antanut Turkissa vieraalle. Hän vain voihkii ja antaa minun puhua.
- Anonyymi
Ja spedellä taas visertää korvien välissä buaahaa
- Anonyymi
Sää mää ja bää jätti bentsot kaappiin buaahaa
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131742Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 761303
- 541183
- 741075
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81012- 1091009
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850