Hän tuli 69 asentoon ja minä nuolin.ja hän imi.
Nautin..
---------------------------------------
Se oli sanoin kuvaamatonta...Minä,kokematon kakara harrastin seksiä maailman upeimman 16 tytön kanssa.En uskonut sitä itsekään.Lopetimme hetkeksi..Olin kahlittu sänkyyn joten en pystnyt tekemään mitään..Haluatko mennä sisääni?Heidi kysyi.. Vastasin epävarmana joo..
Heidi ohjasi kyrpäni hänen pilluunsa..
Hän ratsasti kiihkeästi ja minulta pääsi pari nautinnon huokausta..
Heidi teki kaikkea mahdollista minulle...
Hän päästi minut irti pienellä avaimella ja käski minun kahlia hänet..
En minä..aloitin mutta Heidi keskeytti "Kahli minut nyt vain"Tein työtä käslettyä ja
kahlin Heidin.
Heidi käski minun nuolla häntä. Rupesin nuolemaan Heidin rintoja ja näykin hänen suloisia nännejä..
Suutelimme vaikka kuinka kauan.Minusta se tuntui ikuisuudelta ennenkuin lopetimme..Siitä minä olin iloinen.Seuraavana aamuna lähdin kotiin ennenkuin hänen vanhempansa tulivat.
Koulussa seuraavana päivänä Miia yhtäkkiä tuli sanomaan että oli kuullut Heidiltä että olen hyvä suutelija.. Yhtäkkiä Miia vain suuteli minua,ja tietenkin,Heidi näki sen. Hän käveli murtuneen näköisenä pois.
Aijoin juosta hänen peräänsä mutta hän suunnisti tyttöjen vessaan..Räyhäsin Miialle:MIKS HITOSSA NOIN TEIT?!? KATO NYT! TUHOSIT MUN SUHTEEN!!!
Miia oli itkun partaalla hänkin mutta sopersi vain: Min-ä ha-halu-usin vain ko-kokei-illa.
Muuta hän ei saanut sanottua ennenkuin purskahti itkuu´n ja juoksi pois.Voih. Minä huokaisin
Olisin antanut mitätahansa jos noin ei olisi käynyt..
Sinne meni tyttöystävä ja hyvä ystävä..
Illemmalla menin Heidin luo.
Hänen vanhempansa eivät olleet nytkään kotona..
Soitin ovikelloa ja Heidi avasi.Hänellä oli aivan punaiset silmät itkun takia.
Hän läimäytti oven kiinni edessäni ja huusi:SUKSI VITTUUN!HELVETIN PETTÄJÄ.
Tavallisesti olisin suuttunut mutta nyt vain tulin surulliseksi.Heidi,anna minun selittää aloitin.MIKSI? Heidi keskeytti,KAIKKI NÄKIVÄT MITEN SUUTELIT PARASTA YSTÄVÄÄNI!
Korotin ääntä jo vähän ja sanoin ettei se niin mennyt.
Heidi ei ovea avannut.
Olin surun murtama ja lähdin yön pimeydessä kotiin.
JATKOA TULOSSA! PALAUTETTA!
Kerran koulussa osa 2
Luppu
8
7332
Vastaukset
- Mutta,
vähän liian lyhyt..Pistä jatkoa nii kyllä siitä kunnon story tulee.
- tää on
Sairaan tekstiä
- po90
ihan jees
- ihan
järkyttävää paskaa. anteeksi vain, mutta siis tää on jotain ihan kamalaa.
- Luppu
ihan kirjoitti:
järkyttävää paskaa. anteeksi vain, mutta siis tää on jotain ihan kamalaa.
mutta,Se ei ole sinun ongelma.Älä lue jos et tykkää.
- _muija^^
hyvä... :) ainaki rupee panettaa ihan homona jos ei muuta.. :D
- Luppu
Siis ihan homona? c(: :P
- Luppu
Siis ihan homona? c(: :P
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2932477Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1422254Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki132068- 1711560
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381277Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä193898- 85886
- 174856
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala451796- 52684