ELIKÄS,,, CAPS LOCK PÄÄLLE JA HUUTAA NIIN PALJON KUIN JAKSAA !
HYVÄÄ JUHANNUSTA KAIKILLE !!!!!!!!!!!!!
HYVÄÄ JUHANNUSTA KAIKILLE !!!!!!!!!!!!!
NO NYT SE ALKAA
5
449
Vastaukset
- Marion.T
PITKÄN LITANIAN SUN EDELLISEEN KIRJOITUKSEES,
JA ARVUUTTELIN NIIN HIMSKATISTI:))))))))))
MUTTA KUITENKIN: HYVÄÄ JUHANNUSTA !!!!!!!!!!!!
HYVÄÄ JUHANNUSTA !!!!!!!!!!!!
HYVÄÄ JUHANNUSTA !!!!!!!!!!!!
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD - tuffe
Juhannusta tasapuolisesti kaikille, palstan Pomolle (Controlille) myös :) Ottakaa varovaisesti, ja älkää kaahatko...
Mun kokko palaa jo, sytytin jouluvalot keittiön akkunaan teidän kunniaksi ;) AURINKOISTA JA ANTOISAA JUHANNUSTA KAIKILLE MINUNKIN PUOLESTA...NYT ALKOI L O M A ...:)))))
- kalle-p
Hyvää Juhannusta kaikille ;DD
Kerätkää kukkakedolta 7 erilaista luonnonkukkaa. Tehkää niistä kimmppu tyynynne alle juhannusaaton ja juhannuspäivän väliseksi yöksi - aamulla on nenä tukossa ja aivastuttaa... ;DDD - (.)Y(.)
http://koti.mbnet.fi/pipsak/pictures/juhannus1.jpg
http://www.chezclaudy.com/
Hyvää ja Turvallista Juhannusta Kaikille.. :)))))
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614308KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1373021Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?452254- 241873
- 911832
- 281586
- 221539
- 1481384
- 321200