Rolf Normo siirretään Sukevalle

Paikalliset tiesivät.
5776
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

HTT (hevosmiesten uutistoimisto) kertoo että Normo viedään spermapossuksi keinosiemennysasemalle

Äänestä

Norjalaiset ihmeissään Suomen poliisin toiminnasta.
Norjalaiset eivät ymmärrä kuinka suosittu uhri on ollut TV-yleisön piirissä.Uhri ei ole mikään nobody.

Äänestä
  • Syynä se, että Norjassa homot eivät nauti niin suurta suosioita, kuin Suomessa.

    Äänestä

Kyllä on vantaalla, oikeuden päätös. Lue jos sulla on lukutaitoa.

Äänestä
  • Niimpä näyttäs vanki.krak sivusto ilmoittavan. potuttaa kyllä maksaa kymppi kuussa tosta palvelusta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Paikalliset tiesivät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu