semmonen temppu ei helposti onnistukaan.
Itte en aio lähteä minkään perässä minnekään
7
165
Vastaukset
- Anonyymi
Semmottinen temppu ei onnistu jos ei ole säästössä ( jotain )
- Anonyymi
aika monta miljoonaa pitäs maksaa jotta jonnekkin vielä lähtisin.
- Anonyymi
Viideltä saunaan ja kuudelta putkaan
Se on sellainen työmiehen lauantai - Anonyymi
Salesta kaljat ja naapurin penalta panot
t naapurin masa, savo. - Anonyymi
ei oo tarve mihkää lähteä, ainakaan työn takia. Haistakaa vaan pitkä huilu.
- Anonyymi
Raakamakkaran perässä lähtisin vaikka kuopioon
pihatonttu, rautavaara. Savo - Anonyymi
Kyllä sitä nuorempana tuli lähdettyä hesaan ja savoonkin leivän ja joskus jopa elävän lihan perässä jopa yötä myöten eikä siinä tukia kyselty.
Terveisin
®167-176
toimitusjohtaja-perseentervaaja
Murrinperse Oy
😁 😆 😅 😂 🤣
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup634885Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1283497Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua483104Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652247Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4481921Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.771578- 621347
- 631271
- 2611097
- 471042