työkalurivi meni reunaan

se rivi, joka on tavallisesti ruudun alaosassa vaakatasossa hypähtikin oikean reunaan pystyasentoon. Miten saisi takaisin alas?
2243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vie kursori sen päälle tyhjään kohtaan ja paina Vasen korva alas vedä näytönreunoja pitkin se alalaitaan takaisin.

Äänestä
  • olen kiitollinen. Olin tuota juuri yrittänytkin mutta vain venyi eri suuntiin. Jotenkin pomppas nyt alareunaan samalla tavalla kuin meni reunaankin. Yllättäen. Mutta vetää piti toki.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jopassattuikin kirjoitti:

se rivi, joka on tavallisesti ruudun alaosassa vaakatasossa hypähtikin oikean reunaan pystyasentoon. Miten saisi takaisin alas?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu