Elikkäs. Minulla on peräaukon ympärillä karvoitusta, josta haluaisin päästä kotikonstein eroon. Mitään hyviä neuvoja? En ole oikein mitään uskaltanut kokeilla, koska tiedän ihon olevan herkempi tuolla alueella. Pinseteillä nyppiminen veisi myös luultavasti aika tovin.
Vastaukset 24
- Anonyymi
Syöt paljon hernekeittoa ja kun tuntuu mojova pieru olevan tulossa, niin pidät sytkärissä liekkiä peräaukon lähellä ja pieraiset.
Kovalla liekillä palava suolikaasu polttaa pers'karvat pois. - Anonyymi
onko näin JN onko näin🧐
- Anonyymi
Monenlaiset on murheet joillain.
- Anonyymi
Rikkihappo on aika tehokas karvan poistaja,sivele sitä!
- Anonyymi
Liimaa jeesusteippiä peräaukon ympärille ja sitten nykäise nopealla liikkeellä irti. Tulee tosi nätti anus.
- Anonyymi00027
Auts,, sattuu..
- Anonyymi00028
Auts,, sattuu..
- Anonyymi00029
Auts,, sattuu..vioih.
- Anonyymi
Tee niinku aina ennenki olet tehny. Pyydä se Lapuan isomunasin ukko nuohoamaan sinua päiväksi. Miksi vaihtaisit hyväksi kokemaasi konstia uuteen.
- Anonyymi
Kamferi tippoja sivelet ryppynarun ympäristöön kyllä lähtee.
- Anonyymi
Syö rautaa ja paskantaa kettinkiä.
Ei saa jäädä tuleen makaamaan…. Olen huomannut paikallisissa ukoissa vipinää kun kyse on miehen alapäästä grrrr
- Anonyymi
Hanki lobotomia
- Anonyymi
On. Seuraavan kerran kun peuhaat itsesi kanssa niin leikkele ne pois.
Tämän jälkeen teet niistä itsellesi viikset!- Anonyymi
Piilopuppeli kilahti
Täällä kylällä puppe maanviljelijät tykkää ottaaa
- Anonyymi
Tuota tuota........joku tästäkin varmaan älähtää, mutta kivuttominta lienee karvanpoistoaineet joita löytyy ihan marketista ja herkille alueille on omansa. Pysyvämpää tulosta sitten saa valoimpulssilaitteella joita löytyy erilaisia . Googlella lisätietoja. :)
- Anonyymi
Kosmetologi ottaa sokerilla, esim
https://www.life.fi/life-guide/kauneus-ja-kosmetiikka/sokerointi-kotona-nain-onnistut
- Anonyymi
Suosittelen samalla persereijän valkaisua. Varsinkin päälykäiselle. Sitä on nätti imasta lauteen alta toki vain hieman.
- Anonyymi
😃💋😃
- Anonyymi
Kosaani on paras.
- Anonyymi
Unohtuiko lääkkeet ottamatta, kipin kapin pilleripurkille, ettei vallan lähde laukkaamaan.
Seppo naapuri on kuulemma pientä raha summaa vastaan hampaillaan nyppinyt monen paikallisen pöllönsilmän ympäristön puhtaaksi
- Anonyymi
onko näin JN onko näin,toki hieman voi olla JN toki vain hieman ja imut päälykäinen kikkeli😳
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 161896
- 81734
- 57731
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?42615- 46613
- 60562
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko71546Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅44527Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35525- 26511
