agia napa heinäkuussa

ollaan kaverini kanssa ekaa kertaa lähössä bilettään ja ruskettumaan sinne.. millanen paikka se oikeesti on? pääseekö alaikäisenä KAIKKIIN klubeihin sisään? kertokaa kaikki kokemuksenne.. onko joku ollu rio napa hotellissa? millainen?
41058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hotellista ei ole kokemuksia, mutta kaksi kertaa olen paikassa käyny. Ensimmäisellä reissulla olin 17 eikä mitään vaikeuksia minnekkään klubille pääsyssä ollut, mutta kerran olen kyl nähny portsareiden papereita joltain tyttösiltä katsovan, mutta jos ei nyt ihan "lapselta" näytä niin pääsee kyllä kaikille klubeille.
Paikka on muuten aivan mahtava, itsekkin heinäkuussa sinne taas suunnistan=)

Äänestä

Eiköhän siellä pääse joka clubille vaikka ei ole 18v. Kyllä siellä ainakin törmäsi alaikäisiin. Rio Napa on ihan ok, ei mikään hieno, mutta asuttava. Vähän ikävästi vain mäen päällä. Allas alue on kiva, vesi vain vähän.. hmm.. likaista.. ;)

Äänestä
  • onko rio napa siinä klubien lähellä? näin olen ainaki ymmärtäny.. joo, "klamydia"-altaasta oonkin jo kuullu:D onko hotellilla itellä minkälaisia partyja? oon kuullut jostain yksityis poolparty-bileistä?!:)))

    Äänestä

  • tytsy kirjoitti:

    onko rio napa siinä klubien lähellä? näin olen ainaki ymmärtäny.. joo, "klamydia"-altaasta oonkin jo kuullu:D onko hotellilla itellä minkälaisia partyja? oon kuullut jostain yksityis poolparty-bileistä?!:)))

    Rio Napa on ihan kivan kävelymatkan päässä baareista ja ravintoloista. Rannalle on vähän enemmän matkaa. Rio Napan uima-altailla on joka ilta River Reggae Club joka soittaa musiikkia aamuun asti. Hotellin asiakkaille sinne on ilmainen sisäänpääsy, muille maksaa jotain. Ainakaan viime kesänä ei River Reggae ollut kovin suosittu, mutta ihan kiva siellä oli käydä baari illan jälkeen. Voin vielä vastailla jos on jotain kysyttävää... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tytsy kirjoitti:

ollaan kaverini kanssa ekaa kertaa lähössä bilettään ja ruskettumaan sinne.. millanen paikka se oikeesti on? pääseekö alaikäisenä KAIKKIIN klubeihin sisään? kertokaa kaikki kokemuksenne.. onko joku ollu rio napa hotellissa? millainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu