Runkiralli 2024

Onko tääl tietoa tän kisan reitistä?? Joku ukko tarinoi tänään Biltemakafeen maitojonossa Michelinin rallipipo pääs että taas ois täys lähtäri.. mut sit totesi et ratamestarina ois joku jokkishörhö niin taitaa olla tämäkin kisa lopullisesti arkussa jos reitti täynnä huutomerkkejä??
Ps: meen kakkoselle ja palkintojenjakoon

9

824

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huhujen mukaan ojat olisi terävämmät, syytän ratamestaria. Varmaan ei osunut taaskaan kakkoselle vaihto

    • Anonyymi

      Ajan reitin ensi viikolla ja vaadin kyllä merkin jokaiseen paikkaan jossa Pille Vynnönen voi sulaa.
      Kuulemma Seijainen ei ole reitillä mutta Rautaniemi ajetaan.

    • Anonyymi

      No kakkosella on ainaki reikiä! Kirjaimellisesti. Isäukko tuntee kilpailunjohtajan ja kakkosen tie routinut pahasti. Yritetään kuitenkin saada kuntoon ennen kisaa. Nelosella ja vitosella ainakin toimintapaikkoja, sen voin sanoa.

    • Anonyymi

      Lunta sataa

    • Anonyymi

      Joo jos se älyttömiä luureja keräävä jokkispöhlö on ratamaisterina niin kyllä saa mehutarjoilu huudot jäädä hauskahattuselta mieheltä.

      Huhut kertoo myös et tyrvään vakioautovetomies on joutunu peruttaa osallistumisen, kun töiden puolesta joutuu käydä jossain kursseilla että saa jatkossakin vähän kurkistaa helmojen alle ja laittaa ajokieltoon jos sattuu kovasti kellari huohottaa

    • Anonyymi

      Nyt täytyy kyllä saada loppumaan tämmöiset laittomat kisat. Täti ei tykkää! Terveisin Sperma Ikkarinen

    • Anonyymi

      Kisalauantaina on kolmospätkäl kyläkoulun pihalla läpiryypättyjen halloweenasujen kirppis niin jos ei oteta saattoja aikataulussa huomioon niin sehä menee pimeeseen jo enne vitosta..

    • Anonyymi

      missä tämä ajetaan? jossain hovissa? laukaanhovi? pohjanhovi? karttaa missään? osallistujat? hamu? akk? merkkejä? myydäänkö lippuja? peltoparkit maksu? vittu jään kotiin kun on niin mystistä saatana

    • Anonyymi

      Paikalla on lato oikea ja se oli ihan hyvännäkönen. Miten paljon autoja. Ja puut ovat tietysti edessä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      201
      2076
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      158
      1412
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      227
      1051
    4. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      71
      917
    5. 58
      898
    6. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      47
      813
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      71
      813
    8. 93
      777
    9. Martina avaa suhdettaan

      IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      200
      697
    10. Martinan alamäki jatkuu

      Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      666
    Aihe